Naše testovací projekty se týkají všeho, co vás zajímá. Když jsme spustili výzvu pro čtenářky, které mají doma pejska, byli jsme nadšení, kolik zájemkyň by rádo testovalo pamlsky a pochoutky pro psa Fitmin Snax. Vybrali jsme deset čtenářek, do testování se zapojila i redakce a naše spřátelené blogerky.

Vše o výrobcích Fitmin Snax najdete na této stránce http://www.fitmin.cz/

Nyní vám přinášíme první recenze od majitele pejsků a máme velkou radost, jak si pamlsky a pochoutky Fitmin Snax chválí. Přesvědčte se sami. Přečtěte si první čtyři recenze!

Helena, testovala roční fenka černá labradorka Meggie

MaggieTestování potěšilo celou naši rodinu, zapojily se i děti, které sledovaly, co naše Meggie preferuje. Ona ale s chutí snědla všechno. Díky pamlskům jsme ještě dopilovali výchovné povely, je to super si je vzít na procházku a cvičit psa. Jak nugetky, tak pochoutky ve tvaru kostičky slavily úspěch. Jsem ráda, že v produktech nejsou barviva a aromata, konzervanty a dochucovadla a že v nich není výplň jako pšenice, ale lehce stravitelná rýže. Pochoutky mají více jak 75% masa, ze kterého jsou vyrobeny, zbytek je rýže. Produkty jsou navíc 100% přírodní.

Vendula Foldyna – bloggerka, testoval šestiletý jorkšír Jack

Náš Jack (jorkšír, 6 let) si aktuálně pochutnává na granulích Fitmin Mini Maintenance. Toto superprémiové krmivo pro dospělé psy Jackovi poskytuje střední dávku energie a všechny potřebné vitamíny a minerály – bílkoviny, proteiny, vlákninu, vápník, fosfor, sodík a mnoho dalšího v hezky vyváženém poměru. Granule jsou vyráběny z kuřecího a rybího masa. Skvěle mi vyhovuje, že je firma vyrábí v různých velikostech podle plemena psa. My máme samozřejmě ty nejmenší. Dále je v nabídce také strava pro méně či naopak více aktivní psy. Jack obecně není moc granulkový pes. Většinou je jí jenom z potřeby. U této značky se však po své denní dávce může doslova utlouct.

Jack

Celou recenzi můžete najít v jejím článku: Jak skloubit péči o miminko a domácího mazlíčka ZDE

Dana, testoval roční bišonek Murphy

Pamlsky a odměny náš Murhphík miluje. Když nám došel balíček s testovanými produkty Fitmin, hned věděl, že je to něco pro něho. Musím říci, že mu chutnalo všechno. Je pro mne důležité, že složení produktů Fitmin je kvalitní 100% přírodní bez chemických přísad a konzervantů, nerada dávám pejskovi něco, co není prověřené. U tohoto testování -  jak nugetky Fitmin Snax, tak pochoutky – „kostičky“ Fitmin Snax  byly skvělé, hned je schroupal. Potěšily mne i dárečky – myška, pytlík na pamlsky, mobilní látková miska a pak šátky s logy Fitmin. Toto testování se opravdu povedlo, jsem nadšená a značku Fitmin doporučím ostatním kamarádkám s pejsky.

murphy

Izabela, testoval sedmietý retrívr Kinty

Moc děkuji za výhru ve Vaší soutěži - balíček Fitmin, který byl plný pamlsků pro našeho chlupatého mazlíčka. Značku Fitmin sice známe, ale dosud jsme ji nevyzkoušeli, což zřejmě v budoucnu napravíme, protože našemu psovi pochoutky velmi chutnají. Protože náš pes má poněkud citlivé zažívání, velmi oceňuji hypoalergenní, 100% přírodní složení bez chemických přísad a konzervantů. Speciálně Fitmin Snax nuggets jsou, myslím, dobrou volbou jako zdravá a chutná odměna pro mlsné jazýčky našich mazlíčků. 

fitmil

Vše o výrobcích Fitmin najdete na této stránce http://www.fitmin.cz/

Fitmin Snax bones

 

„Pamlsky a pochoutky by neměly obsahovat barviva, velké množství konzervantů, sůl nebo cukr. Stejně tak pokud máte zvíře, které trpí přecitlivělostí nebo alergií na nějakou surovinu, hlídejte si její obsah nejen v kompletním krmivu, ale i v pochoutkách,“ radí specialistka na výživu značky Fitmin Adéla Palacká.

Česká značka superprémiových krmiv Fitmin klade na složení krmiva, ale i pochoutek velký důraz. Jednou z nich jsou pamlsky Fitmin Snax bones a nově také Fitmin Snax nuggets – 100% přírodní produkty vyrobené pouze z čerstvého masa a z lehce stravitelné extrudované rýže. Jedná se o zdravý, přírodní a chutný pamlsek, jehož složení je na českém trhu poměrně raritní.  Vše o výrobcích Fitmin najdete na této stránce http://www.fitmin.cz/

 

Naše články