Dosáhněte úchvatných stylingových efektů s novinkami značky OSiS!

OSiS

Nudí vás nosit každý den stejný účes? Pak sáhněte po přípravcích značky OSiS. Díky jejich konzistenci a struktuře se ze stylingové rutiny vymaníte naprosto spolehlivě. Nyní vám značka OSiS nabízí čtyři nové profesionální produkty, které splní vaše sny i o tom nejodvážnějším stylingu - Refresh Dust, Fibre Light, Aqua Slide a Pump My Curls. Dodejte svému účesu mimořádný objem nebo fixaci, zvýrazněte strukturu vlasů, dodejte jim oslnivý lesk a zkroťte rozpustilé vlny. Není to těžké. S pomocí našich nových přípravků značky OSiS dosáhnete naprosto úchvatných stylingových efektů.

Novinky značky OSiS od Schwarzkopf Professional vás inspirují novými konzistencemi, díky nimž budete moci vytvářet skutečně jedinečné styly a osobité vzhledy. OSiS přináší komplexní řešení pro styling, strukturu i konečnou úpravu. A nyní zařazuje do nabídky další čtyři nové produkty pro strukturu a styling, se kterými bude vytváření kreativních účesů ještě zábavnější. Díky přípravkům OSiS budete moci každý den vytvářet jiné styly, kterých si ostatní všimnou a budou si o nich povídat.

OSiS

OSiS Refresh Dust

OSiSNemáte zrovna čas umýt si vlasy? Pak je pro vás OSiS Refresh Dust tou pravou volbou. Jedná se o jemný pudr ve spreji z kategorie „Struktura“, se kterým docílíte rychlého osvěžení účesu. Tento suchý šampon pro objem vlasů osvěží vaše vlasy ve chvíli, kdy nemáte čas si je umýt. Navrátí jim požadovaný objem, poskytne spoustu struktury a jemnou kontrolu. Dokonce i mastné vlasy budou opět vypadat svěže a plné pohybu. Důvodem je speciální složení pudru OSiS Refresh Dust, jež obsahuje škrob z rýže seté. Tato speciální přísada má výborné absorpční vlastnosti a dokáže zbavit vlasy mastnoty. Pokud použijete OSiS Refresh Dust na čerstvě umyté vlasy, usnadní vám styling a dodá vašemu účesu opravdu mimořádný objem. Jednoduše jej nastříkejte ke kořínkům vlasů a prsty jemně vmasírujte. Nechejte chvíli zaschnout a poté vlasy důkladně rozčesejte, abyste odstranili veškeré zbytky přípravku a dodali účesu tvar.
Doporučená prodejní cena: 389 Kč (100 ml)

OSiS Fibre Light

OSiSJemný, ale přesto silný. Přípravek OSiS Fibre Light je strukturující fluid, který dodá vašemu účesu skutečný stav beztíže. Díky své odlehčené konzistenci propůjčuje vlasům velmi lehký pocit, a zároveň jim poskytuje plnost a perfektní stylingovou kontrolu. Speciální složky rovnoměrně obalují vlasy polymery a dodávají jim neviditelnou a pružnou fixaci. Bambucké máslo vytváří na vlasech uhlazený, hedvábný konečný efekt. Vysušte vlasy přes plochý kartáč, poté si vetřete malé množství přípravku OSiS Fibre Light do dlaní a vpracujte do středních délek a konečků vlasů. Pro intenzivnější zvýraznění struktury prsty prohrábněte jednotlivé prameny vlasů.
Doporučená prodejní cena: 239 Kč (50 ml)

OSiS Aqua Slide

OSiSPřípravek OSiS Aqua Slide má podobu lesklé uhlazující pomády, která zajistí výrazný lesk a bezchybný tvar vašeho účesu. Poskytne vám všechny výhody tradiční pomády na vlasy, ovšem bez mastného a lepivého pocitu. Je vyvinutá na nečekaně lehké bázi vody a oleje s výtažky z máty vodní a vytváří perfektní strukturu s efektem dotyku vody. OSiS Aqua Slide dodá vašemu účesu flexibilní zvýraznění struktury, dokonalý tvar a velmi výrazný lesk - to vše bez zatížení. Naneste malé množství přípravku do suchých vlasů, uhlaďte je dozadu
a upravte podle přání. Snadno se vymývá a nezanechává ve vlasech zbytky přípravku.
Doporučená prodejní cena: 283 Kč (100 ml)

OSiS Pump My Curls

OSiSNyní už vaše rozpustilé vlny nebudou mít žádnou šanci odporovat. Sprej pro tvarování vln OSiS Pump My Curls dodá kudrnatým a vlnitým vlasům zvýraznění, fixaci a také je po celý den chrání před krepatěním. Dokonce i silné, nepoddajné vlny získají pohyb a tvar. Díky inovativnímu složení přípravku se jemná mlha po aplikaci změní v lehkou emulzi, která se ve vlasech snadno roztírá. Nastříkejte si požadované množství přípravku OSiS Pump My Curls do dlaní a vmasírujte jej do vlhkých vlasů. Poté prsty zatočte jednotlivé prameny vlasů a vytvarujte vlny. Pro osvěžení vln nastříkejte přípravek přímo na suché vlasy a opakujte tak často, jak to bude potřeba. Výsledkem budou perfektní vlny - zkrocené, ale ne zcela uvězněné.
Doporučená prodejní cena: 283 Kč (120 ml)

Přípravek OSiS Refresh Dust je v salonech Schwarzkopf Professional k dostání již od června 2011, zbylé tři přípravky budou k dispozici od srpna 2011.

Reklama