5a4cc676432c1obrazek.pngZ kolekce: Shades of Copper J-LINE by JOLIPA, www.almara-shop.cz

Růžová do bytu?

Zapomeňte na křiklavě růžovou, která je symbolem malých holčiček a puberťaček. Řeč je o „dospělácké“ verzi, příjemné starorůžové a pudrové, jež dodá decentní romantickou atmosféru, která neurazí ani mužské pokolení.

5a4cc6d165924obrazek.png

5a4cc7ad27e32obrazek.png
Z kolekce: H&M home

I malá proměna dokáže udělat divy. Změňte svou ložnici a dodejte jí útulný vzhled jednoduchou výměnou ložního prádla a doplňků. Právě kombinace růžových odstínů je decentní a do ložnice se hodí. Zdali budete chtít přeci jen přidat nějaký ten ryze pánský element, můžete ji nakombinovat s šedou barvou. Tato kombinace je módní a velmi atraktivní. Nezapomínejte ani na maličkosti jako jsou stejně barevné květináče, vázy, závěsy či koberečky. Právě ty dotváří útulný celek, který přemění i obyčejný pokoj na úžasný.

Sáhnout můžete i po doplňcích z betonu nebo mramoru. Tyto materiály jsou s jemně růžovou ve skvělém kontrastu a dodávají interiéru luxusní jedinečnost.

  • Tip redakce: Při výběru povlečení sledujte kolonku s počtem vláken, která sděluje jejich počet na čtvereční centimetr látky. Čím je toto číslo vyšší, tím je látka kvalitnější. To se vám pak z postele nebude už vůbec chtít vylézat.

5a4cc9fa6b15bobrazek.pngZ kolekce: Zara home

Jemně růžová barva má obrovskou výhodu, že je variabilní, ač se to nemusí zdát. Hodí se pro milovnice jednoduchosti a strohosti, ale skvěle doplní domov i té, které sympatizuje s hippie či hygge stylem. Pudrovou stačí doplnit o dřevěné, pletené či háčkované prvky.

5a4cca492dd76obrazek.pngZ kolekce: Cellbes

Čtěte také:

Uložit

Reklama