Paradut sprejSnem každé ženy je domov zářící čistotou, prostředí doslova „hygienicky" čisté. Dezinfikujeme kuchyně, koupelny, toalety... Ale co naše postele? Místo, kde trávíme třetinu svého času? Nestačí jen vyvětrat peřiny, vyměnit povlečení a vyluxovat matrace. Stále v ní zůstávají mnohdy nebezpeční neviditelní spolubydlící - roztoči, kteří jsou považováni za jednu z nejčastějších příčin alergií a astmatu. „Alergickou reakci vyvolávají části těl roztočů, ale nejnebezpečnější jsou jejich výkaly, které mají vlastní enzymatickou aktivitu usnadňující průnik do dýchacích cest,“ potvrzuje MUDr. Ester Seberová z alergologické ambulance v Plzni. A právě alergeny prachových roztočů odstraní novinka z lékárny - Paradust sprej, který je určen pro snadné ošetření lůžkovin a matrací.

Paradust sprej obsahuje probiotické mikroorganismy („přátelské bakterie"), které účinně odstraňují výkaly roztočů. Paradust také efektivně pohlcuje vlhkost, která vytváří vhodné podmínky pro život roztočů. Přípravek nemá vedlejší účinky, je ideální pro použití v přítomnosti dětí, a to kdykoliv během dne (pro podrobnější informace čtěte příbalový leták). Produkt neobsahuje chemické insekticidy a byl úspěšně testován přímo v domácnostech alergiků.

Použití Paradustu je snadné: Sprej se rozprašuje nad odestlanou postelí po dobu dvou až tří vteřin. Během prvního týdne používejte Paradust sprej denně. Poté aplikaci opakujte každé tři dny. Výsledky bývají patrné již po 10 dnech. Paradust můžete používat také na další textilie - pohovky, koberce, plyšové hračky a jiné věci, se kterými přicházejí do styku alergici či děti. Jedno balení vystačí na ošetření jedné postele po dobu čtyř měsíců.

Mnohé produkty s insekticidy hubí roztoče, avšak nemají žádný účinek na jejich alergeny, díky čemuž zdravotní problémy alergiků přetrvávají. Paradust sprej oproti tomu bojuje přímo proti roztočovým alergenům. Bez slitování.

  • Balení 150 ml zakoupíte v lékárně za 449 Kč.
  • Více na www.altermed.eu