Ano, podzim opravdu patří zemitým odstínům, přesto to bylo pro módní návrháře málo, a tak se rozhodli trochu zariskovat a zařadit do šatníku této nové sezony trochu nečekané barvy – neonky. Svítivě žlutá, jedovatě zelená, fialová, modrá nebo zářivě růžová. A světe div se, tento barevný úlet vlastně podzimu děsně sluší!
Neonky určitě nejsou paráda, se kterou se můžete pustit do monochromatiky a vyžaduje dávku citu, aby celkový dojem outfitu nepůsobil tak nějak „kolotočářsky“. Přesto vám tyto odstíny vykouzlí úsměv na rtech, nabudí pozitivní náladu a rozzáří i ten nejvíce unavený obličej. Tak hurá na nákupy!
laka.jpg
1. Zara 899 Kč   2. Mango 2999  Kč   3.Asos 671 Kč   4.Mango 1299 Kč   5.HM 599 Kč   6.Lindex 699 Kč   7.HM 1999 Kč   8.Zara 899 Kč    9.Zara 999 Kč 10.Asos 219 Kč

Neonky v šatníku snadno a rychle

  • Neonové barvy nenoste od hlavy až po paty. Bohatě vždy postačí jen jeden kousek. Ten bude výrazný až až, i kdyby to byla jen šála.
  • Blondýnky pozor, svítivá žlutá a zelená nemusí být úplně lichotivá, jste-li spíše zemitý typ. Proto si při zkoušení tyto barvy přiložte k obličeji a otestujte si tak, jestli vás rozzáří, anebo naopak v nich budete vypadat nezdravě.
  • Nebojte se maximovat neonky ze základními barvami jako je černá, hnědá nebo béžová. Zejména poslední zmiňované sluší moc!
  • S neonkami se nejčastěji setkáte na pleteninách. Nosí se velké oversized svetry, roláky nebo hluboké výstřihy do V. Takovým svetrům stačí už jen úzké kalhoty, kožené boty a můžete vyrazit do víru města.
  • Pokud se přeci jen těchto křiklavých barev bojíte, vsaďte na doplňky – šály, čepice, čelenky nebo jen detaily na botách či kabelce.

Také si přečtěte: