Nudný stereotyp. I takto se dá označit vztah, který trvá dlouhé roky. Ať chceme či ne, vždy v partnerství sklouzneme do jisté rutiny. Vezměte to tedy do svých rukou a nažhavte svou drahou polovičku jako před lety.

erotika

V dlouhodobém vztahu už pro partnera nejste onou sexuální bohyní, která ho zpočátku tolik bavila a přitahovala. Ano, je to hrozné slyšet, ale taková je realita. Proměnila jste se spíše v kamaráda Karla, který navaří, uklidí a občas povolí k postelovým hrátkám, pokud ho zrovna nebolí hlava. Vše se dá napravit. Stačí jen vědět, jak ho správně svést.

  • Buďte ta, do které se zamiloval

Sice již nikdy nebudete ta, jako na začátku, ale proč se jí alespoň nepřiblížit? Přestaňte mu vytýkat jeho chyby, vyčítat a neustále si na něco stěžovat. Sklopené prkýnko vám přeci štěstí nepřinese. Jsou věci, které vás na něm rozčilují, ale smiřte se s tím. Dokonalost neexistuje! Hoďte za hlavu všechny malichernosti, které teď řešíte. Prostě buďte jako na začátku, neřešte „blbosti“.Je to osvobozující pocit a ve chvíli, kdy partnerovi přestanete vyčítat kdeco, v jeho očích stoupnete a uvidí vás stejnou jako kdysi.     

erotika

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

  • Vypněte!

S přibývajícím věkem, neroste jen číslo, ale i starosti. Ráno muž odváží jedno dítě do školy, vy druhé, menší, vedete do školky, pak utíkáte do práce, z práce nakoupit, vyzvednout děti, uvařit, udělat úkoly, poklidit, zapnout pračku, složit prádlo, uspat děti a pak padnout za vlast. Není tak divů, že jakákoliv romantika je fuč. Zkuste si na sebe najít alespoň jeden večer. Nemusí to být každý týden, ale nějaká pravidelnost je třeba. Domluvte si hlídání a odvezte děti k babičce, kamarádce, sousedce. Udělejte si s partnerem čas jen sami na sebe. Vyrazte na večeři nebo do kina. Po návratu si otevřete lahev vína a povídejte si jako dřív.

  • Oprašte znalosti svádění

Ruku na srdce, kdy jste si naposled oblékla „jen tak“ sexy prádélko, navoněla drahým parfémem a krásně se upravila? Už si nevzpomínáte, že? Je ten nejvyšší čas to napravit. Kromě toho, že ze sebe uděláte smyslnou famme fatale, využijte ke svádění i vůně a jídlo. Právě to funguje jako nejlepší afrodiziakum. Udělejte večeři, která bude obsahovat kaviár, ústřice, čokoládu, jahody a šampaňské. Uvidíte, že večeři ani nedojíte.

IntimissimiIntimissimi
Intimissimi, cena k doptání v obchodech

Aria PuraAria Pura
Katalytická lampa Mosaico, Aria Pura, 1349 Kč, difuzér Animikados True Love, jasmín, Aria Pura, 459 Kč

  • Vyzkoušejte něco nového

Pokud vám ložnice slouží pouze jako místo pro spánek, je to chyba! Vneste do ní nový vítr. Pořiďte si erotickou hračku a popusťte uzdu fantazii. V sexshopech naleznete spoustu zajímavých věciček, které vám i jemu apetit rychle navrátí. Nakonec uvidíte, že jen u jedné nezůstanete. A víte, co se říká? Kdo si hraje, nezlobí!

Loveo
Vibrátor, Loveo, 1890 Kč

Pouta

Pouta na ruce s plyšem, www.ruzovyslon.cz, 239 Kč

Čtěte také:

Reklama