Pihy jsou sice roztomilou záležitostí, ale najdou se útvary, které tak líbivé nejsou. V dnešní době není nic těžkého si je nechat téměř bezbolestně odstranit. Nebojte se a dejte onu škaredou věc z vašeho krásného těla pryč. Stejně jako jsem to udělala já.

Pihy, malé drobné, se mi líbí, přijdou mi roztomilé, ale já bohužel mám spousty nehezkých a vystouplých. Nejedná se ovšem o pihy, jak jsem byla vyvedena z omylu, nýbrž o tumorky, které jsou však zdraví neškodné.

Některých jsem se už zbavila, formou vyříznutí, ale rozhodla jsem se odstranit další. Už jsem nechtěla podstupovat stejnou metodu, protože mi nevyhovovala. Rozhodla jsem se, že vyzkouším „vypalování“.

pihy

Pan doktor MUDr. Miloš Kravciv z Lékařského domu na Praze 7, který zákrok prováděl, mi řekl vše o přístroji Plasma Jett Medical. Je to výrobek české firmy Compex a je patentován. Není to laser. Pracuje na principu stejnosměrného proudu o vysokém napětí, které vytváří elektrický výboj. Po vysvětlení, jak bude zákrok probíhat, jsme šli na věc. Znecitlivující injekce byly sice nepříjemné, ale samotné vypalování už bylo naprosto v pohodě. Nic jsem necítila, jen odér pálící se kůže. Během několika minut bylo po všem a já mohla odejít o čtyři tumorky lehčí.

pihypihy

Mohlo by vás zajímat:

Musím říct, že pro mě osobně byla tato metoda mnohem příjemnější než klasické vyřezávání. Můžete se ihned koupat, jít cvičit, zkrátka, nejste ničím omezeni. Navíc se nemusíte bát, že by vám praskl steh, což se mi téměř vždy stalo. O tom, že jsem byla na nějakém zákroku, jsem vůbec nevěděla.

Den po zákroku

znamínko

Po 17 dnech od zákroku

znamínko

I samotné hojení je bezproblémové. Za čtrnáct dní se mi stroupky vylouply, sice mám nyní malé jizvičky, ale ty prý zmizí. A to je další výhoda přístroje Plasma Jett Medical, nezůstávají jizvy, což je skvělé. Já rozhodně brzy k panu doktorovi Miloši Kravcivovi opět zajdu.

Na závěr by se hodilo napsat, kolik za tento zákrok zaplatíte. Odstranění mých čtyř tumorků bylo vyčísleno na cca 2000 Kč. Pro mě dobrá cena, jelikož jsem před dvěma lety dávala za vyříznutí jednoho útvaru přes 1200 Kč.

Čtěte také:

Reklama