Také neustále řešíte svou postavu? Povídáte si o ní s kamarádkami? I když vám říkají, že vypadáte skvěle, stejně víte o svých špíčcích, které nemáte ráda a chcete se jich zbavit… Tím spíš teď po zimním období, kdy jsme si dopřávaly dobrého jídla, víme, že bychom měly něco dělat, abychom zase vypadaly šik a cítily se dobře v krátkých sukních a přiléhavých tričkách.

Také se hlásí jarní únava. Tělo vyčerpalo zásoby vitaminů z čerstvého ovoce, zeleniny a slunce a pouhé pomyšlení na další úbytek energie po zahájení jarní diety jej vyčerpává ještě více. A obdobná situace se opakuje rok co rok, a stejně tomu je i letos… Každé jaro stejný problém, malé oblečení a nepříjemná představa, že zanedlouho nastane plavková sezona. Štíhlé tělo v bikinách, to je prostě krásný sen a velké přání každé z nás. Ale je pouze na nás, zda se rozhodneme pro hubnutí, anebo nové větší oblečení.

Všechny víme, že pokud chceme zhubnout, musíme propojit několik aktivit dohromady. Musíme se trochu více hýbat, než tomu bylo doposud, dodržovat pitný režim a spolehnout se na doplňky stravy, které nám s hubnutím pomohou.

Naším tipem je novinka pro vysoce intenzivní spalování podkožního i hluboce uloženého tuku. Působí extrémně do hloubky a rychle redukuje i staré tukové buňky.

Formia Intensive je mimořádně účinný přípravek na hubnutí, založený na vysoce intenzivním spalování podkožního i hluboce uloženého tuku. Díky jedinečnému složení a Komplexu pro hloubkové spalování působí extrémně do hloubky a pomáhá tak řešit i dlouhodobě přetrvávající nadváhu. Účinné složení navíc obsahuje extrakt zeleného čaje s 2x vyšší koncentrací složky EGCG, která prokazatelně podporuje hubnutí.

  intenzivně spaluje podkožní i hluboce uložený tuk

  odbourává tuk přímo v rizikových partiích

  aktivuje bazální metabolismus

  omezuje hlad a chuť na sladké

  podporuje kalorický výdej

Pro koho je vhodná právě Formia Intensive?

  Chcete dosáhnout radikální redukce hmotnosti?

  Chcete se zbavit tuku uloženého právě na stehnech, bříšku, bocích, zadečku, nebo máte zbytečné silné paže?

  Bojujete s nadváhou již dlouho a rozhodli jste se pro radikální změnu?

  Máte žij zkušenosti s hubnutím, ale nikdy jste nebyla s výsledkem spokojena nebo se vám zhublé kilogramy zase vrátily zpět?

  Rozhodli jste se pro změnu jídelníčku nebo držíte redukční dietu a chcete výsledky hubnutí zintenzivnit?

Právě pro vás je tu Formia Intensive!

Zbavte se podkožního tuku definitivně!

 

Super nabídka!

 

Právě teď si můžete velmi výhodně objednat Formii přes internet!

Při nákupu balení pro tříměsíční kúru získáte „Hubnutí měsíc zdarma“, z původní ceny 1368,- Kč ušetříte 528,- Kč! Objednávku můžete uskutečnit na www.formia.cz !

 

Reklama