Čtenářka Maryene pomáhá synovi s cestovní agenturou a vloni byla prý na nejkrásnější pláži Středomoří a věří, že se do světa podívá i letos. Díky Maryene za Váš příspěvek. Těch nejkrásnějších pláží je spousta. Snad každý ostrov alespoň o jedné své pláži tvrdí, že je ta nejkrásnější. Nebo přinejhorším druhá nejkrásnější…

Hezký den! 

Dovolená, krásné téma a pro mě celodenní náplň. Vzhledem k tomu, že jsem v současné době doma a sháním práci, mám více volného času.  Rozhodla jsem se proto velkou část dne věnovat pomoci tam, kde je to potřeba.

Syn má inernetovou cestovní agenturu, takže jsem ráda, že alespoň takhle mohu být užitečná. Denně procházím desítkami emailů s nádhernými a lákavými nabídkami do celého světa, ať už k moři nebo na hory. A také pomáhám s prodejem.

Cestovní kanceláře se předhánějí se slevami po celý rok. Lidé jsou různí a lákají je také různorodé dovolené. Já, vždy typ spíš plný energie a chuti něco podnikat, bych dala raději přednost dovolené na kole, např. na Korsice nebo i klidně v Chorvatsku. Mám ráda hory i moře a ve spojení s cyklistikou by to byla nádhera.

Ráda bych se podívala i do Skandinávských zemí, do rakouských Alp nebo na jih Itálie, ještě jednou bych chtěla procestovat Portugalsko. Řecka se nebojím, zvláště ne pobytů na ostrovech, loni jsme s manželem navštívili  kouzelný ostrov Karpathos a klidně bych si tam zajela znovu. Ale byla by škoda jezdit na stejná místa, když i v Řecku je jich nepočítaně.

pohled z balkónu

Když připravuji klientovi smlouvu, přiznám se, že trochu závidím a už přemýšlím, co bych na místě jeho pobytu podnikla já.

Nemám ráda opékání na slunci, spíš mě láká poznávání nových míst, večerní procházky po pláži, nasávání atmosféry přímořských městeček…

Téměř denně si ukládám z přijatých nabídek to nejzajímavější a už posté jsem si pod odkaz poznačila „dovolená pro nás“. Musela bych být milionář, abych si to splnila a musela bych žít ještě alespoň sto let. Je tolik krásných míst, že by na to nestačily všechny dovolené v životě. Přesto doufám, že na dovolenou i letos zbude nějaká korunka a že to bude stát za to.

Apella Beach

Posílám dvě fotky z loňské dovolené na Karpathosu, jedna je pohled z balkonu našeho apartmánu, druhá z jedné z mnoha krásných pláží, v tomto případě z nejkrásnější pláže Středomoří Apella Beach.

Přeji všem krásnou dovolenou, ať už za hranicemi, nebo doma. 

Maryene
Text nebyl redakčně upraven


Kam se letos chystáte na dovolenou?

  • Co vás tam láká?
  • Na co se tam těšíte nejvíce?
  • Kam byste ráda jela, ale nemůžete?
  • A co Řecko? Jedete tam a bojíte se?
  • Nebo snad Egypt?
  • Zase Chorvatsko?
  • Nebo Balaton?
  • Zůstáváte doma?

Fotky, videa, příběhy, úvahy i přání nám posílejte třeba již dnes na redakční mail

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním. Mám tu cestovní hru Scrabble a opalovací krém Vichy s faktorem 50!!!

Reklama