Milé všechny ženy in, tak facebook, to je kapitola opravdu sama pro sebe. I já jsem se stala "terčem" mailových pozvánek mých kamarádek, abych se připojila k těm, které facebook pohltil.

Přiznám se, že mě tato sociální síť vůbec neláká, možná jen nevím, jaké klady by mi přinesla, ale myslím si, že se bez facebooku s klidným svědomím obejdu.

S lidmi, se kterými chci být v kontaktu, jsem v kontaktu buď telefonicky či přes email, takže nemám potřebu "vystavovat" svou osobu ještě na facebooku.

Jinak jsem na Spolužácích, ale to jen díky srazu, kde administrátorka stránek po nás chtěla adresy a telefonní číslo, abychom na sebe měli kontakt, ale když jsem zjistila, že se v pohodě dostanu na stránky třídy, do které jsem nikdy nechodila, tak i tyto stránky ve mně ztratily důvěru.

Takže fenomén s názvem facebook mě nechává zcela klidnou a rozhodně se tam registrovat nechystám.

Ráda si přečtu i názory těch,kteří tam registrovaní jsou, co jim to přináší apod. Za názor člověk nic nedá.

Tudíž závěrem bych jen chtěla říct, že se jsem se tím možná stala ženou out, ale taky ženou, kterou jen tak nepohltí uspěchanost, stres a různé nátlaky dnešní společnosti.
Prvosenka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Jak říkáš. Všeho s mírou a ke všemu s rozumem. Hezký den, Provosenko. Míša

Facebook a jiné sociální sítě. To je téma pro dnešní den a námět pro vaše příspěvky. Pište o tom, co vám osobně tento model 21. století přináší a jak se k němu stavíte.

Odesílejte své názory na redakce@zena-in.cz.

Dnes si autor jednoho z vylosovaných čtenářských příspěvků vyslouží dárek od firmy Goldwell.

Reklama