Po více než sto dnech strávených v izolaci ve vile VyVolených se stal novým českým milionářem.

Byly jste napnuté? Já ano. Svého favorita jsem v tomhle souboji Kačky, Vlada a Jindry neměla, ale i tak jsem byla moc zvědavá, kdo dostane nejvíce hlasů od diváků oblíbené reality show.

VyVolení v neděli až do posledního okamžiku netušili, že velké finále, na které všichni už čekají, je za dveřmi. Odpoledne dostali dopis, ve kterém se měli všichni připravit na večerní návštěvu opery. Oblekli si společenské šaty a všichni se moc těšili. Jaké bylo však jejich překvapení, když se na televizní obrazovce ukázala Tereza a oznámila českým VyVoleným, že namísto kulturního zážitku je čeká nervy drásající finále.

Na finálovou show byla pozvána spousta hostů. Nechyběl nikdo z exVyVolených, ředitelé televize Joj i Prima, Šárka Kašpárková, Tomáš Savka a Marcela Březinová (tři patroni finálových VyVolených), rodiče a další příbuzní. Atmosféra ve studiu byla skvělá, publikum vřelo a všechno opět skvěle kočírovala Tereza Pergnerová.

Mezitím, co diváci mohli stále ještě hlasovat, jsme zhlédli poslední rekapitulaci, rozhovory s exVyVolenými, ankety mezi lidmi. Průběžně nás Tereza seznamovala s grafem, na kterém byly od začátku vidět velké rozdíly. Fanoušci ovšem mohli jen odhadovat, jak na tom je jejich favorit, a posílat další a další hlasy. Komu jste svůj hlas poslaly vy?

Nakonec si Tereza postupně přivedla všechny VyVolené z vily do studia

Po kulturní vložce Dana Nekonečného a tanečním vystoupení všech VyVolených, definitivně skončila soutěž pro Katku. Měla nejméně hlasů, a to 108 127. Tenhle výsledek tipovali všichni exVyVolení (kromě Petra Zvěřiny, který vtipně tipnul Vladka).
Katka se snažila všechny přesvědčit, že jí prohra vůbec nevadí.

Vladko a Jindra se překvapivě ještě jednou vrátili zpátky do vily. Slovenští soutěžící pro tuto chvíli vilu opustili, aby oba dva finalisté měli prostor se rozloučit s vilou a vstřebat své pocity. Mohli také napsat svůj vzkaz pro slovenské VyVolené.

S celkovým počtem hlasů 525 778 výhra utekla úplně těsně Jindrovi

VyVoleným se tak stal jasný favorit celé reality show VLADKO. Celkový počet hlasů 630 506 mluví za všechno. Vlado svou výhru přijal, jak jinak než srdceryvným pláčem, a to na toaletě :-) Odtud ho vytáhla Tereza zpátky do obývacího pokoje, kde Vlado dál pokračoval ve svém radování :-).
Ve studiu byl přivítán, jak jinak, jako vítěz. Všichni jej objímali, gratulovali, líbali, předávali ceny a zase objímali, gratulovali a líbali...

První česká reality show je za námi. Bohužel, nebo bohudík? Vyhrál váš favorit? Budete sledovat další řadu VyVolených?

Reklama