Biotherm zvolil revoluční přístup k zeštíhlování. Vyvinul Celluli Laser™ zeštíhlující péči pro domácí použití, která bere inspiraci ze špičkové technologie.

Cílem je zaměřit se na kolagenová vlákna a zabránit glykaci. Ta je totiž jednou z hlavních příčin vzniku usazené celulitidy. Dochází k ní, když se molekuly cukru přichytí na kolagenová vlákna a způsobí jejich ztuhnutí. Síť vláken v okolí tukových buněk tak tvrdne a umožňuje celulitidě „zakotvit“ a tím ji činí velmi obtížně odstranitelnou. Jedinečný účinek Celluli Laseru™ se zaměřuje nejen na tuk, ale také na ztvrdlá kolagenová vlákna.


Biologové z laboratoří Biotherm, vyzbrojení třiceti roky zkušeností se zeštíhlujícími prostředky, učinili zásadní objev, který bude představovat revoluci v péči proti vzniklé celulitidě.

 

Vysoce přesný a účinný Celluli Laser™, vysoce přesné hodnocení

To, co je prokazatelné zevnitř, je vidět i zvenčí. Během pouhých deseti dnů ukázala ultrazvuková měření úbytek celulitidy u 71 % testovaných žen.*

 

Celkem se testů, které byly prováděné pod dohledem dermatologů, lékařů a biologů, zúčastnilo 330 žen.**

  • Kůže je pevnější: 75 %
  • Pokožka je hladší: 90 %
  • „Pomerančová kůra“ je vyhlazená: 74 %
  • Textura pokožky je lepší: 85 %

 

 

ZVENČÍ

ZEVNITŘ

 

 

 

 

 REPROFILOVANÉ KONTURY
(boky, horní část stehen, po 10 dnech)

 


 

 MOCNOST UBÝVAJÍCÍ TUKOVÉ TKÁNĚ
(ilustrace, před použitím, po 10 dnech)

 
 

 (před použitím, po 10 dnech)

 


 

 

 

 
LEPŠÍ UNIFORMITA SPOJENÍ DERMIS A EPIDERMIS (ilustrace)

 


 ZLEPŠENÍ PEVNOSTI KŮŽE (ilustrace)

  

 

 

 

 

 

 

POSÍLENÍ HUSTOTY KŮŽE
(ilustrace, před použitím, po 10 dnech)* Klinická studie, 45 žen, prováděno pod dohledem lékařů a biologů.

** Studie, 109 žen s celulitidou – aplikace ráno a večer během jednoho měsíce.

 

Inovace v zeštíhlování: BioFibrine™ kombinovaný s Dermobiotikem™

Jde o kombinaci přírodních extraktů a špičkové technologie. Tento komplex, jehož účinky jsou posílené čistým termálním planktonem, spojuje dvě aktivní přísady, které slouží jako prevence tuhnutí kolagenových vláken v okolí tukových buněk a pomáhají stimulovat tvorbu kolagenových vláken.

 

  • Biopeptidy. Tyto přírodní rýžové extrakty stimulují fungování fibroblastů* a umožňují tak produkci nových kolagenových vláken. Ohebná a neporušená nová vlákna pomáhají kůži získat pevný vzhled.
  • Karbocystein. Tato čistá molekula, speciálně vybraná biology z laboratoří Biotherm, je derivátem cysteinu, aminokyseliny, která se přirozeně vyskytuje ve většině proteinů, základních stavebních kamenech těla. Ukázala se jako účinná při posilování elasticity kolagenových vláken tím, že zabraňuje jejich tuhnutí.* Tím, že omezuje tuhnutí kolagenových vláken, pomáhá karbocystein zabraňovat stlačování lipocytů, které vede k tvorbě „pomerančové kůže“.
  • Čistý termální plankton, první dermobiotikum od Biothermu - přírodní, čisté a aktivní. Přirozeně stimuluje funkci buněk. Napomáhá buněčné regeneraci a zejména podporuje množení fibroblastů, v nichž se tvoří kolagen.

* Testy in vitro.

ANTIGLYKAČNÍ ÚČINEK
KARBOCYSTEINU

Antiglykační účinek karbocysteinu se hodnotil fluorescenčními značkami na in vitro modelu, který napodobuje glykaci vláken (reakce mezi proteinovým řetězcem a cukrem).

Účinnost karbocysteinu: snižuje glykační reakci o 29 % (ve srovnání s neošetřeným kontrolním vzorkem).

 

 

 

 


 

PŮSOBENÍ
TERMÁLNÍHO PLANKTONU


„Komplex BioFibrine™, exkluzivní přísada značky Biotherm, je vytvořen tak, aby působil na kolagenová vlákna a omezoval proces glykace, který umožňuje stlačování tukových buněk.

Celluli Laser™ lze srovnat s laserovou technikou, jelikož obsahuje technologii BioFibrine™, která svým přesným zaměřením nutí vlákna ke stimulaci tvorby mladšího kolagenu, i aktivně zpevňující přísady, které aktivizují mikrocirkulaci.

Nápad, který stojí za komplexem BioFibrine™ v Celluli Laseru™, našel inspiraci ve způsobu, jakým pracuje laser,“ vysvětluje dr. Blanchemaison, odborník na vaskulární medicínu, rektor pro studijní záležitosti na lékařské škole Pařížské univerzity a autor knihy Vaincre la cellulite (Zvítězit nad celulitidou).

 

 

 Účinná dvojice pro spalování tuků

  • Kofein + ginko + kolový ořech: Směs přírodních ingrediencí, které slouží jako dieta pro tukové buňky. Spojuje drenážní a dekongestivní účinky těchto tří přísad, které jsou známé svým silným působením na tuk.
  • Ženšen: Biotherm využívá posilující účinek ženšenového kořene, proslulé součásti tradiční čínské medicíny, k aktivizaci mikrocirkulace v kůži.

Celluli Laser™ Scrub

Pro nejnáročnější ženy připravil Biotherm novou zeštíhlující kombinaci pro optimální účinek. Celluli Laser™ Scrub je zeštíhlující exfoliační přípravek, který prohřívá, zklidňuje a připravuje pokožku na použití Celluli Laseru™.

Zvlášť vybrané peelingové částice čistí a uhlazují povrch kůže. Textura byla speciálně zformována biology z laboratoří Biotherm, aby masírovala kůži a umožnila masáž oblastí postižených celulitidou. Termoaktivní složení má pak silný hřejivý účinek, který se dostaví okamžitě po aplikaci.

Hřejivý peeling

Unikátní hřejivá a exfoliační textura Celluli Laser™ Scrub se zaměřuje na nepřitažlivě vypadající hrbolky a vybouleniny. Je vytvořená tak, aby se mohla nanášet na suchou kůži a umožňuje promasírování na profesionální úrovni. Lahodná ovocná barva a vůně růžového grepu vytváří společně dojem příjemného rozmazlování

Chladivý gel

Osvěžující gel Celluli Laser™ v barvě růžové broskve se jemně rozprostře na kůži. Snadno proniká pod povrch a nezanechává mastný film, můžete se proto okamžitě po aplikaci obléknout. Vůně grepu, pomeranče a máty osvěží a dodají mysli i tělu energii.


 

Doporučené ceny

 

Celluli Laser™ (200 ml)                    1390 Kč / 1770 Sk

Celluli Laser™ Scrub                       1250 Kč / 1590 Sk

 

 

Nyní můžete v naší soutěži ZDE Celluli Laser™ vyhrát!  

 

 

 

 

 

Reklama