1. Revelton Studios je první zábavný lázeňský hotel u nás. Nabízí pod svou střechou Muzeum iluzí a Únikovou hru. Obě volnočasové aktivity jsou plné interaktivity, logiky a důvtipu. Vhodné pro dospělé i děti. Dalším velmi příjemným místem je čtenářský koutek, který je vybaven knihami v různých jazycích a žánrech. Ve spojení s neporušenou přírodou, která je všude okolo, ideální pobyt nejen pro lázeňskou klientelu. V blízkosti je množství míst, které stojí za vidění. Lze jmenovat Národní přírodní rezervaci SOOS, sopku Komorní hůrku, Aquaforum nebo zámek Kynžvart. Samotné Františkovy Lázně mají nádech francouzské riviéry. Malá Francie na západě Čech.
  2. Pokud se žena chystá otěhotnět či má problémy s početím, pomůže jí pobyt ve Františkových Lázních. Ty jsou totiž specializované na gynekologické problémy. Množství procedur (zábaly a koupele), kde hlavní roli hraje přírodní slatina, je absolutně zázračná. Návštěvnice Františkových Lázních se ubytuje v novém Revelton Studios a bude záležet jen na ní, jaké procedury, masáže nebo cvičení bude chtít navštívit. Se vším jí pomůže personál v Revelton Studios.
  3. Jednotlivé pokoje v Revelton Studios jsou pojmenovány podle evropských měst. Dekor je v odvážných barvách, tedy červené, modré či zelené. Styly jednotlivých pokojů jsou různé. Najdeme zde klasické, moderní i bohémské pokoje. Společné prostory hotelu jsou velice útulné a jednou z neoblíbenějších částí je terasa s fontánou. Hosté ji využívají na ranní snídani, denní opalování či večerní relaxaci se sklenkou vína. 

DSC06436.jpg

Výkonným ředitelem sítě apartmánových hotelů Revelton Group Hotels & Apartments je Alexander Plyatsevoy. Odpovídá za provozní záležitosti stávajících hotelů a dohlíží na otevření nových objektů. Aktuálně skupina provozuje hotely těchto značek: Revelton Suites, Revelton Studios a Revelton Residence. Hlavní myšlenkou těchto ubytovacích zařízeních je dovolená plná zážitků. Hotely se vyznačují nápadným a zajímavým designem, který má přilákat návštěvníky a poskytnout jim nové nápady a inspiraci. Pod jednou střechou je odpočinek a zábava v absolutní rovnováze.

DSC05767.jpg

Nyní skupina připravuje otevření hotelu Revelton Studios Karlovy Vary v prvním čtvrtletí 2019.

Ať už kvůli objevení krás západních Čech nebo kvůli lázeňství, Revelton Studios jsou tím pravým místem pro relax v malé české Francii.

5bcd840bd885bDSC02377.jpg

Reklama