Podstatou zachování mládí pleti je tvorba nových buněk. S věkem pleť zeslabuje, proces tvorby nových buněk se zpomaluje. Odumřelé buňky se mohou hromadit na povrchu pleti a způsobovat, že pleť ztrácí svůj jas a sjednocený vzhled. Proto je důležité povrch pleti pravidelně čistit a zbavovat odumřelých buněk. Řada Derma Genesis se rozrůstá o čtyři novinky pro čištění, buněčnou obnovu a omlazení pleti.

Pěnivý peelingový krém
Pěnivý peelingový krém z řady Derma Genesis obsahuje buněčný aktivátor a rozjasňující mikročástice. Při kontaktu s vodou se mění v pěnu s peelingovým účinkem, která odumřelé buňky z povrchu pleti jemně odstraňuje, a podporuje tak buněčnou obnovu.
Pleť je díky použití peelingového krému okamžitě čistá a rozjasněná. Den po dni je hladší a jemnější.
Pěnivý peelingový krém byl dermatologicky testován.

Čisticí pleťové mléko
Díky svému jedinečnému složení se mléko při kontaktu s pletí mění v pleťovou vodu. Poskytuje tak dokonalé odlíčení a intenzivní pocit svěžesti. Obsahuje navíc kyselinu hyaluronovou, která velmi účinně hydratuje pleť, a buněčný aktivátor pro podporu obnovy buněk na povrchu pleti.
Po použití pleťového mléka je pokožka čistá, hydratovaná, rozjasněná a hedvábně jemná.
Čisticí pleťové mléko bylo dermatologicky testováno.

Osvěžující pleťová voda
Pleťová voda z řady Derma Genesis je obohacená o dvě významné účinné složky, kyselinu hyaluronovou, vysoce účinnou hydratační látku, která je přirozeně přítomná v pleti, a buněčný aktivátor.
Dodává pleti vitalitu. Pleť je po použití svěží, hladká a rozjasněná.

Osvěžující čisticí kapesníky
Čisticí kapesníky z řady Derma Genesis jsou obohacené o buněčný aktivátor, a usnadňují tak odstraňováním odumřelých buněk z povrchu pleti. Díky tomu napomáhají jejímu rozjasnění a sjednocení vzhledu. Výsledkem je dokonale čistá pleť, která je svěří a zářivá.
Nové vzduchotěsné balení chrání kapesníky proti vysušování.
Kapesníky jsou vyrobené na bázi organických vláken, která pocházejí z obnovitelných zdrojů, a šetří tak životní prostředí.

Doporučené ceny

Pěnivý peelingový krém 159 Kč / 199 Sk
Čisticí pleťové mléko 159 Kč / 199 Sk
Osvěžující pleťová voda 159 Kč / 199 Sk
Osvěžující čisticí kapesníky 159 Kč / 199 Sk

Reklama