NOVINKA: Sprchový krém Fa Shower & Lotion

fa_grepTělová kosmetika se právě dostala o další krok vpřed! Už se nemusíte po osprchování mazat tělovým mlékem. Péče o pokožku bude mnohem rychlejší a jednodušší. Značka Fa společnosti Henkel ČR totiž uvádí novinku v podobě nových sprchových krémů Fa Shower & Lotion. Inovativní krémově pěnivé složení s obsahem čistého tělového mléka pokožce poskytne intenzivní a vydatnou hydrataci. Po osprchování bude pokožka celého těla jemná a hebká na dotek, a zároveň důkladně hydratovaná.

Chcete, aby vaše pokožka byla jemná a hebká, ale nemáte čas používat po každém osprchování tělové mléko? Novinka Fa Shower & Lotion pění a čistí jako sprchový gel, ale zároveň pokožku hydratuje do hloubky a poskytuje jí intenzivní péči. „Až donedávna bylo nemožné zkombinovat sprchový gel a tělové mléko. Společnosti Fa se podařilo tělové mléko do receptury sprchového gelu přidat, čímž vznikl úžasně vydatný sprchový krém,” vysvětluje dr. Barbara Heideová, vedoucí mezinárodního vývoje produktů tělové kosmetiky společnosti Henkel. „Výsledkem je vydatná krémová konzistence, která zároveň zajistí i jemný čisticí účinek sprchového gelu.“

fa_avocadoInovativní složení s obsahem panthenolu pokožku chrání a zabraňuje jejímu vysušení. Panthenol je známý svými zvlhčujícími a zklidňujícími vlastnostmi. Zachovává přirozenou úroveň hydratace a pokožka je tak na dotek hebká a jemná. K dostání jsou dvě varianty: avokádo a granátové jablko. Verze s granátovým jablkem bude vaši pokožku mýt a opečovávat také jako tuhé a krémové mýdlo – pro pocit svěží hydratace.

Portfolio řady Fa Shower & Lotion:

  • Sprchový krém Fa Shower & Lotion Granátové jablko, 250 ml – DMOC 60,40 Kč
  • Sprchový krém Fa Shower & Lotion Granátové jablko, 400 ml – DMOC 85,60 Kč
  • Sprchový krém Fa Shower & Lotion Avokádo, 250 ml – DMOC 60,40 Kč
  • Sprchový krém Fa Shower & Lotion Avokádo, 400 ml – DMOC 85,60 Kč
  • Tekuté mýdlo Fa Soap & Lotion Granátové jablko, 300 ml – DMOC 55,40 Kč
  • Tuhé mýdlo Fa Soap & Lotion Granátové jablko, 100 g – DMOC 16,00 Kč

Novinková řada Fa Shower+Lotion je k dispozici od března 2013.