Stejně jako v loňském roce i letos plníme vaše novoroční přání! Z velkého množství jsme jich vybrali celkem dvanáct, která nás oslovila nejvíce.

Jedním z těchto dvanácti přání je i přání Enky1 uspořádat velkou párty pro čtenářky magazínu u Řípu. Protože letos slaví Žena-in desáté narozeniny, rozhodli jsme se, že tohle přání vyslyšíme, i když ne tak docela. Párty sice bude, ale ne u naší mytické hory: V létě chystáme pro čtenářky výlet párty-parníkem po Vltavě. Doufáme, že se nás tam sejde co nejvíc! O téhle akci vás budeme samozřejmě včas informovat, teď ale už k dalším přáním...

1. splněné přání: Tetování

Čtenářka Kathiwerner si v diskuzi postěžovala, že má po operaci nepěknou jizvu na břiše a ráda by ji zakryla nějakým vkusným tetováním. Domluvili jsme se s machry v salonu Hell.cz a přání čtenářce splníme.

Jak to celé proběhne?

Hell

Příští týden uveřejníme rozhovor se čtenářkou o důvodech, které ji vedly k rozhodnutí nechat si jizvu skrýt tetováním. Následovat bude hledání vhodného data pro tetování samotné a domluva čtenářky se salonem Hell.cz, výběr obrázku, živá reportáž z tetování a samozřejmě výsledek.

2. splněné přání: Hubnutí

Čtenářka Ivana si přála zhubnout pět vánočních kil. My jsme jí zařídili dvouměsíční cvičební kúru bailine v salonu 1. pretty women figure.

Jak bude Ivana hubnout?

bailine

Z celé akce vám připravíme několik reportáží. A protože Ivana již své první cvičení absolvovala, první z nich, kde se dozvíte Ivaninu stávající váhu a budete moct shlédnout její proporce, uveřejníme již tento týden. Podaří se Ivaně shodit, co plánuje? Uvidíme...

Milé vítězky splněných přání, pokud jsme se s vámi ještě nespojili, brzy tak učiníme!

Reklama