7. 5. 2010 byla na českém internetu zprovozněna první specializovaná seznamka pro „zralé a zkušené“. Nový internetový server Žijemenaplno.cz spustil jedinečnou databázi inzerátů žen a mužů starších 40 let.

Na projektu spolupracuje také největší provozovatel internetových seznamek u nás.

Návštěvníci zde mohou hledat nejen životní partnery, ale i nové přátele a kamarády. Ve specializovaných rubrikách najdete parťáka pro společné večery v kině, divadle, pro taneční lekce, ale i pro méně sofistikovanou zábavu.

Třeba jako paní Ivana (51) z Prahy, která vyhrála víkendový pobyt v lázních pro dva, ale neměla s kým jet: „Dala jsem si inzerát do seznamky Žijemenaplno.cz, protože jsem nechtěla, aby poukaz propadl. Teď s napětím čekám, jak to dopadne“.

f

Pokud hledáte spřízněnou duši, člověka s podobnými zájmy nebo dokonce stejným náboženským vyznáním, tak na něj s největší pravděpodobností narazíte právě zde.  Žijete v cizině a chcete poznat své krajany v konkrétním místě? Pak je pro vás seznamka Žijemenaplno.cz opět trefou do černého. Nabízí totiž možnost vyhledat Čechy žijící v zahraničí podle vybrané země.

 První internetové stránky Žijeme Naplno.cz se zaměřují výhradně na potřeby čtenářů ve věku 50+. Ti nyní tvoří třetinu obyvatel České republiky a jejich počet se bude dále zvyšovat. „Uvedená cílová skupina je médii dlouhodobě a neprávem opomíjená. Nový web si klade za cíl tuto situaci změnit,“, říká šéfredaktorka nového serveru Adéla Stolaříková.

Server oslovuje lidi, kteří prožívají zásadní změny v životě, jakými jsou například odchod dětí z domova a odchod z práce do důchodu. Chce je inspirovat k „životu naplno“ a nabízet jim taková řešení, která budou mít praktické využití v jejich životě.

Na internetu se pohybuje skoro milion Čechů starších padesáti let.

Reklama