Finalistky soutěže Miss Prima křivky mají za sebou první soustředění, na kterém hlavně natáčely medailonky a prošly také „křestem ohněm“, při kterém je otázkami na tělo trápil předseda poroty, Radek John. Obstály všechny finalistky?

finalistky

Finalistky, realizační tým a organizátoři soutěže

Soustředění finalistek MISS Prima křivky 2015 se uslutečnilo ve Ski areálu Monínec. V režii Jana Balčíka zde soutěžící krásky natáčely své oficiální medailonky, na které se můžete těšit již brzy na webových stránkách www.primakrivky.cz, na FB nebo Youtube.

radek

Záludné otázky během rozhovoru na tělo pokládali Radek John a Markéta Zámyslická

Finalistky také natáčely rozhovory s publicistou Radkem Johnem. Účelem těchto rozhovorů je připravit finalistky na nepříjemné otázky novinářů a nenávistné reakce diskutujících pod články v médiích. Společná analýza proběhne na dalším soustředění, kde se dámy dozví, čeho se vyvarovat úplně, na co si dávat pozor v mluvě, gestikulaci, sezení atd.

Pilně také už trénovaly chůzi pod vedením Theresy Canti, která byla velmi nekompromisní, takže jedna z finalistek skončila, v rámci správného držení těla při chůzi, s rukama svázanýma za zády. Svázané ruce, puchýře na nohou finalistek, hodiny drilu přinášejí první výsledky. Dívky už začínají chodit jako profesionální plus size modelky, takže se s nimi v budoucnu veřejnost jistě setká. 

„Finalistky MISS Prima křivky měly odvahu odpovídat v rámci mediálního tréninku na skutečně tvrdé otázky. Všechny se nakonec přiznaly, že chtějí svou nadváhu korigovat. Nakonec souhlasily se sázkou, že na příštím soustředění odcvičí pět cviků na zpevnění těla, každý padesátkrát. Ta, která to nedokáže, bude muset ostatním finalistkám koupit láhev vína na večerní relax při dalším soustředění. Doufejme, že sázka neskončí alkoholickým večírkem, ale naopak že dívky během měsíce, který zbývá do příštího soustředění, udělají něco pro své zdraví a zpevnění postavy,“ říká předseda potory MISS Prima křívky, Radek John.

finalistky

Již nyní mohou fanoušci oblých křivek hlasovat pro své favoritky na webových stránkách www.primakrivky.cz, kde soutěžící bojují o titul MISS Prima křivky Internet 2015 a také na stránkách www.krasnebaculky.cz.

Magazín Žena-in je mediálním partnerem soutěže. V průběhu měsíce srpna se můžete těšit na medailonky jednotlivých finalistek, ve kterých vám je představíme. Proběhne i hlasování o Miss Prima křivky magazínu Žena-in. Finále soutěže proběhne 15. 9. 2015 v divadle Broadway. Máte se na co těšit. :)

Na fotogalerii ze soustředění se můžete podívat zde:

Photo Copyright (c) Milan Mošna a Václav Hodina - Morris Media
Zdroj: tisková zpráva

Čtěte také:

Reklama