Foto: Profimedia

Hvězda Pobřežní hlídky a sexbomba ze stránek pánských magazínů Pamela Anderson se pošesté vdala. Po roční známosti si vzala svého bodyguarda, kanadského kulturistu Dana Hayhursta, do kterého se údajně zamilovala během uzamčení. Malá svatba, na které byli přítomni jen členové rodiny partnerů a pár nejbližších přátel, se konala na nevěstině pozemku v Kanadě.

Na svatbu si oblékla béžovou vintage blůzu, modrý saténový korzet od Lace Embrace a modrou tylovou sukni z kolekce Joanny Delaney. Celek byl doplněn o organzový puntíkovaný bílý závoj od Valentina. Zajímavé je, že místo elegantní obuvi herečka zvolila zelené holínky. V zimním počasí zahřály, ale pod dlouhou sukní nebyly vidět.

Na svatební hostině nesmí chybět ani dort. Pamela Anderson měla veganský kokosový, který představoval zimní krajinu na jejím pozemku na pobřeží. Ten upekla fotografka Heather Ross, která jeho snímek zveřejnila na svém Instagramu. „Na vrcholu dortu je skleněný jelen odkazující na Pamelinu lásku ke zvířatům, a bílý karafiát vyjadřující čistou lásku,“ prozradila. Heather Ross pro nevěstu navrhla i svatební kytici.


 


 
 
 

Reklama