V pražském komorním kině Evald se uskutečnila premiéra nového filmového příběhu „Barbie jako Princezna z ostrova“. První skutečně zpívající Barbie si přišly poslechnout také moderátorka Michaela Dolinová s dcerou Jůlinkou a zpěvačka Magda Malá s dcerkou Magdou. Příběh zpívající princezny Roselly se líbil nejen dětem, ale i maminkám. Magda Malá po shlédnutí filmu přiznala, že byla příběhem dojatá a jen těžko před dětmi skrývala slzy při závěrečných titulcích.

Na premiéře nechyběla skutečná Barbie princezna Rosella a její nejlepší kamarád červená panda Sagi. Děti si hrály s panenkami, které ztvárňují hlavní hrdiny pohádkového příběhu Barbie jako Princezna z ostrova nebo si pochutnaly na ovocných koktejlech podávaných v kokosových ořeších.

Barbie princezna Rosella – první skutečně zpívající panenka Barbie!

Panenka Barbie ztvárňuje hlavní roli v novém filmu „Barbie jako Princezna z ostrova“. Je to první Barbie, která skutečně zpívá! Stačí zmáčknout šperk na jejím náhrdelníku a Rosella začne zpívat. A zpívá česky! Je oblečená do krásných, barevných šatů zdobených pery pávů. Má u sebe svého věrného kamaráda, malého medvídka pandu, který moc rád poslouchá její zpěv. K dostání je panenka zpívající česky nebo anglicky. Děvčátka si mohou hrát také s dalšími postavičkami filmu „Barbie jako Princezna z ostrova“, a to s Princem Antoniem, Princeznou Lucianou, která zpívá anglicky. Nechybí ani plyšová zvířátka slon, opička, páv a panda. Dobrodružství je o to pestřejší s pohádkovým kočárem pro princezny taženým koňmi s dlouhou hřívou nebo s královstvím plným komnat.

Barbie mluví a zpívá se zvířátky

DVD Barbie jako Princezna z ostrova - Je čas vydat se s pohádkou Barbie jako Princezna z ostrova na plavbu za dobrodružstvím v celovečerním filmovém muzikálu, jehož součástí je i devět úplně nových fantastických písniček. Když byla Rosella (Barbie) ještě malá dívka, ztroskotala na ostrově a naučila se tam povídat si a zpívat s rodinkou milých zvířátek: červenou pandou jménem Sagi, pávem Azulem a slůnětem Tikou. Ale pak jejich tropický ráj nalezl princ Antonio a Rosellu přepadla touha poznat pravdu o své minulosti. Proto se s princem vydává do jeho zámku. Společně se svými zvířecími kamarády zkoumá nástrahy civilizace a navíc odhaluje zlý plán na ovládnutí království! Na konci, který každého zahřeje u srdce, Barbie jako Princezna z ostrova dokazuje, že s láskou jsou zázraky nadosah.

Reklama