Jak těžkým a bolavým nohám ulevit? Zeptali jsme se testerek!

Dobrou zprávou je, že úlevy od těžkých a unavených můžete dosáhnout během chvíle. Kdykoliv, kdekoliv a jednoduše pomocí chladivé pěny. A nemusíte si ani svlékat punčochy. Díky efektu mikromasáže přípravku s patentovanou technologií Diozzspray proniknou aktivní látky do hlubších vrstev pokožky a rychle vás zbaví nepříjemných pocitů. Efervescentní pěna je založená na patentované technologii s efektem mikromasáže.

Do našeho testtování se zapojilo 30 čtenářek, které od redakce získaly balíčky s Diozz®spray, chladivá pěna ve spreji s efektem mikromasáže pro okamžitou úlevu těžkých a unavených nohou

Recenze testerek

Požádali jsme testerky, aby nám napsaly, jak jsou s Diozz®spray, chladivou pěnou ve spreji s efektem mikromasáže pro okamžitou úlevu těžkých a unavených nohou spokojené. Rádi vás seznámíme s první částí recenzí, které nám napsalo 11 testerek. Na další se můžete těšit v následujících článcích.
60f7f260b4cd5obrazek.png

Přečtěte si jednotlivé zkušenosti:

1. Sprej jsme si vzali na sérii výletů, kdy jsou poté nohy nejunavenější, oteklé a bolavé. Sprej nakonec využil i manžel, kterému často natéká kotník po úraze před mnoha lety. Nemohli jsme si sprej vynachválit! Jako bychom si nohy ochladili v ledové studánce v hlubokém lese. Oteklé nohy po pár minutách zmenšily svůj objem a mohli jsme se směle zase obout a vykročit k nadějným zítřkům! Večer bylo druhé kolo, ale už s nohama nahoru. Kdo by to řekl, že v mládí tolik používaný škopíček s ledovou studniční vodou nahradí sprej do kabelky! Protože nám ještě trochu zbylo, bereme sprej na dovolenou! Ať si taky užije trochu toho výhledu na studený Balt!

2. S chladivou pěnou jsem byla nadmíru spokojená. Jsem prodavačka, stojím celý den na nohou, které mě dost bolí a natékají. Pěna nohy okamžitě a krásně zchladí, osvěží, je velice příjemná na pokožce. Nelepí, hned se vstřebá a úlevu pocítíte ihned

3. Za mě naprostá spokojenost.

4. Sprej se mi zprvu hůře aplikoval, sjížděl z nohou, s trochou námahy se daří kvalitně použít. Pěna je okamžitě chladivá, na pokožce začne ihned pracovat, pěna praská a vstřebává se, po rozetření zbytku pěny, na nohách minimálně půl hodiny přetrvává chladivý, velmi příjemný efekt. Výrobek doporučuji.

5. Dobrý den, tak na takovouto vychytávku jsem opravdu dlouho čekala. Jeho malé balení se skvěle vejde do kabelky, takže v práci mám neustále po ruce. Příjemné mikromasáže během pracovní doby - co více si přát. Pocit okamžité úlevy a zchlazení je báječný. Žádné mastné mazání a pod. ..... Již jsem doporučila kamarádkám a zatím od nich slyším jen kladná hodnocení. Sprej přesně splnil, co sliboval, takže za mě jednoznačně ANO.

6. Jako student toho hodně nacestuji v MHD, a to hlavně v autobusové dopravě. Docela dost toho nastojím a ještě v těchto vedrech, kdy většina autobusů nemá klimatizaci. Pocit těžkých nohou mě v posledních měsících začal trápit, ale produkt Diozzspray mi dokázal rychle ulevit. Úleva od pocitu těžkých nohou se po aplikování dostavila velmi rychle a měla dlouhodobý účinek. Aplikování navíc byla zábava. :) Takovou praskající pěnu jsem ještě nikdy předtím neviděla. Myslím si, že každou ženu potěší možnost aplikování i přes punčošky. Sice jsem nezkoušela, ale věřím, že to funguje. Diozzspray rozhodně doporučuji každé ženě a dívce, kterou trápí pocit těžkých a unavených nohou. Moc děkuji za možnost si ho vyzkoušet.

7. Aplikace byla velmi jednoduchá. Přípravek má příjemnou vůni, a nohy po něm NELEPÍ! Jak jsem měla předešlé zkušenosti s podobným mazáním, tak jsem se toho velmi bála ale opravdu ani trošku a velmi rychle se vstřebá do kůže a příjemně chladí. Vyzkoušela jsem ho použít i přes silonky, nevěřila jsem tomu ale opravdu paráda a příjemné překvapení. Děkuji za možnost si ho vyzkoušet.

8. Po dlouhých dnech na recepci mi tento sprej přišel opravdu vhod! Jeho použití je velmi snadné. Pouze protřepat, nastříkat a rozetřít. Po styku s pokožkou začne pěna okamžitě bublat a velmi příjemně chladí. Po rozetření nezanechává žádné stopy, příjemně voní a účinky jsou opravdu ulevující. Nohy jsou po použití svěží a únava pomalu odstupuje. Vůně není nijak výrazná, avšak nohy zůstanou lehce parfemované mentolovým aroma. Sprej doporučuji a určitě u něj zůstanu i do budoucna.

9. Z pěny jsem prostě nadšená! Zprvu jsem měla obavy, abych se neosypala, mám poměrně citlivou pokožku, nebo si neponičila punčochy. Ale žádný takový důvod nenastal. Pěnu jsem uchovávala v lednici a po návratu ze zaměstnání, jsem si jí nožky pěkně promasírovala a opřela o stěnu. Úlevu jsem pocítila už během aplikace, jak se přípravek vpíjel do pokožky a chladil. Produkt jsem vzala i na výlet do hor, kdy po výšlapu na rozhlednu mi byl vítaným pomocníkem a dolů se mi šlo lehce. Celkově tedy musím jen chválit, pěna je lehoučká, příjemné konzistence a okamžitě se vstřebává a ulevuje namáhaným nohám ihned. Rozhodně si místo našla i v mé kabelce, vzhledem k povinnému pracovnímu dresscodu, který zahrnuje i boty na podpatku. Po dopoledním maratonu pracovních schůzek v letních parnech, jsem se těšila až si budu moci nohy pěnou promasírovat a připravit se tak na odpolední frmol. Děkuji za možnost testovat a seznámit se s tímto produktem, který se stal mým každodenním pomocníkem.

10. Pěna mi velmi vyhovuje, používám ji téměř denně, někdy i vícekrát. Oceňuji snadnou aplikaci, lze ji použít i přes punčochy, je příjemná na omak, nelepí, dokonale hydratuje kůži, uleví ztuhlým končetinám.

11. Byla jsem překvapena, jak rychle se pěna vstřebala do kůže. Příjemně voní a chladí zároveň. Za mě tento výrobek s chladivým efektem splnil zcela účel. Mockrát děkuji, že jsem ho mohla vyzkoušet na vlastní kůži. V případě potřeby už budu vědět co si koupit na unavené a těžké nohy v lékárně.

12. Byla jsem velmi spokojená, sprej mi velmi ulevil, užívala jsem ho i v práci a ocenila jsem možnost aplikace na punčochy. Nohy pak nelepily, nebyly mastné, účinek se dostavil opravdu rychle a já jsem ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet a doporučit dále.

Děkujeme všem za recenze a budeme se těšit na další, které pro vás zpracujeme do dalších článků. Jsme rádi že Diozz®spray všem pomohl a všechny reakce jsou pozitivní.

Jaké má Diozz®spray výhody?

 • Lze aplikovat i přes punčoch
 • Kůže po aplikaci zůstává jemná a suchá, nelepí
 • Přípravek je možno aplikovat kdekoliv dle potřeby
 • Každý den, kdykoliv ucítíte potřebu

Jaké jsou benefity chladivé pěny Diozzspray?

 • Patentovaná technologie
 • Chladivá pěna s efektem mikromasáže
 • Obsahuje diosmin, panthenol a mentol
 • Okamžitá úleva
 • Příjemná vůně

Jaký je účinek tohoto produktu?
60f7f18c239e8obrazek.png

 • Patentovaná technologie efervescentní pěny (mikro-bublinková nebo krakovací technologie) je vyvinuta cíleně tak, aby zlepšila prostupnost aktivních látek do nejhlubších vrstev pokožky pomocí velkého množství mikroexplozí.
 • Teplo pokožky vyvolává chemickou reakci podporující řetězovou reakci. Energie uvolněná reakcí vede k tomu, že se aktivní látky dostávají dovnitř kůže mikroskopickými rázovými vlnami.
 • Efervescentní efekt vzniká díky směsi speciálně vyvinuté pomocné látky s aktivními látkami a jejich naplněním do spreje. Jakmile dojde ke kontaktu směsi se vzduchem, začne směs jemně šumivě praskat a křupat (efekt mikroexploze).
 • Při aplikaci na kůži spolu s jednoduchým vmasírováním směsi dochází ke stimulaci pěny a k okamžitému prostupu aktivních látek hlouběji do pokožky.

Jaký má vliv složení chladivé pěny na její účinek?

 • DIOSMIN = redukuje otok
 • PANTHENOL = hydratuje
 • MENTHOL = osvěžuje

Jak se používá? Podívejte se na návod a na video:

 • 1. Dobře protřepejte a otočte vzhůru nohama
 • 2. Aplikujte krátkými střiky, nestlačujte sprej dlouho
 • 3. Nastříkejte přímo na kůži nohou a zbytek pěny lehce vmasírujte směrem vzhůru, dokud se přípravek nevstřebá
 • 4. Po pár minutách aplikujte i na kotníky

Diozzspray - Edukační video

Diozz®spray je dostupný v lékárnách
Diozzspray® je kosmetický přípravek

Více najdete na Cevy-zily.cz
60f7f24b77d2bobrazek.png

 
 

Reklama