Přečtěte si také: „Konečně se přestěhujeme do lepšího!“ Sázejícímu nadělila Sportka bezmála 31 milionů

605c7abfa4928obrazek.png
Byla to náhoda, doslova. Vsadila jsem si na vlastní šťastná čísla a na tiketu je nechala doplnit těmi náhodnými. Docela mě překvapilo, když jsem vyhrála díky náhodnému tipu, ale na svá čísla pořád věřím,“ řekla nám při návštěvě budovy Sazky, kam si přišla pro odměnu.

Chuť riskovat se vyplatila
Žena si prý poprvé vsadila přibližně před pěti lety a od té doby si pro tiket sem tam zajde. Většinou to bývá dvakrát do měsíce, jakmile dostane chuť vyzkoušet, jestli jí je štěstěna nakloněna. Žádný svůj sázecí rituál přitom však nemá. Svou výherní sázenku si koupila u čerpací stanice, když se vracela z práce.

Ten pocit výhry je naprosto nepopsatelný - pořádně se mi ulevilo. Život teď bude mnohem jednodušší a budu si moct koupit, co budu chtít. Rozhodně nechci utrácet bez rozmyslu za všechno, co se mi bude líbit. Ale určitě si sem tam udělám nějakou tu radost,“ zasnila se s širokým úsměvem.

Jako první panák na uklidnění
Samozřejmě jsem tomu nejdřív nevěřila. Už jsem v minulosti něco vyhrála, ale pokaždé to byly o hodně menší částky. Takže tohle mě fakt šokovalo. Musela jsem si dát okamžitě panáka,“ nepřestávala se během vyprávění smát.

O radostnou novinku se zatím s nikým nepodělila. Přestože věří, že se ona ani přístup okolí nijak nezmění, chce najít tu správnou příležitost. Na manžela tak, zdá se, čeká poměrně velké překvapení.

Sázet bude dál
Poslední slosování to pro výherkyni určitě nebylo. Jak nám na závěr prozradila, se sázením rozhodně nepřestane, protože teď má důkaz v hodnotě 27 milionů, že na ni štěstěna nezapomíná.

Ještě víc než žena z Moravskoslezského kraje můžete v dnešní Sportce vyhrát i vy, Superjackpot ukrývá rovnou 57 milionů.

A protože je svátek svatého Patrika, jeden z majitelů plného tiketu si dneska uloví zeleného Kamiqa. Ještě vstupenku na dnešní slosování nemáte? Klikněte si pro ni na tento odkaz.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.

Reklama