NYNÍ SE ŘASY ČEŠOU! ASTOR přináší nový způsob aplikace řasenky!
Zapomeňte na kartáček, nyní je tu hřebínek!

Úvod do převratné technologie: patentovaný hřebínek řasenky pro skutečně dlouhé, dokonale nalíčené a perfektně oddělené řasy.
ASTOR představuje revoluční novinku- řasenku Calligraphy pro delší, oddělené řasy a jedinečně svůdný a ohromující pohled.
První řasenka s hřebínkem od ASTOR!

Oči představují neocenitelný zdroj půvabu, vyjadřují pocity a okamžitě upoutají pozornost. Stejně jako kaligrafie jsou oči zrcadlem stavu mysli.
ASTOR se nechal inspirovat kaligrafií, uměním krasopisu, a navrhuje řešení, jak docílit perfektního tvaru řas díky vysoce precizní řasence.
Řasenka exceluje při tvorbě efektních řas a s nesrovnatelnou sílou svůdnosti odhaluje podmanivé oči.
Calligraphy znamená pro ASTOR významný krok vpřed ve vývoji řasenky. Opravdu nový systém aplikace - patentovaný hřebínek, který řasy pročeše.

Zákaznické průzkumy provedené ASTOR ukazují, že ženy okamžitě zaznamenaly nový koncept této řasenky a její obdivuhodné výsledky.
S Calligraphy dosáhnete neodolatelného pohledu a úchvatných očí.
Jedinečný, patentovaný hřebínek řasenky díky umělecké přesnosti.
Rafinovaný, high-tech hřebínek rozliší a pročeše dokonce i nejjemnější a nejkratší řasy již od kořínků.
Každá řasa je důmyslně zachycena mezi zoubky hřebínku, opatrně obalena barvou až ke konečkům.

Aplikace je precizní, jednoduchá a řasy se vůbec neslepí. Výsledkem jsou jemně načesané, přesně oddělené a dokonale upravené řasy, které vypadají extra dlouhé.

TIP: K dosažení silnějších řas a dlouhotrvajícího natočení podržte hřebínek o jednu nebo dvě sekundy déle na konečcích řas.

Patentované složení vyvinuté pro nový hřebínek

Exkluzivní “water-based” složení je díky perfektnímu sladění s hřebínkem lehké jako pírko. Je více tekuté než obvykle, je doplněno specifickým povrchovým komplexem, který umožňuje skluz a pružnost, jednoduchou aplikaci a chrání řasy od kořínků ke konečkům jemným ochranným filmem, dokonce i při opětovném nanesení. Složení zaručuje perfektní výsledek i při celodenním nošení, je odolné vůči drolení a nerozmazává se.
Calligraphy je oftalmologicky testována, aby byla maximálně bezpečná pro citlivé oči a pro nositelky kontaktních čoček.

Moderní technologie ke každodennímu použití.
Otevírá se a zavírá pouze cvaknutím: stačí tlakem palce hřebínek pouze vysunout a zasunout – zmíněné cvaknutí vás upozorní, že jste tak učinila.
Řasenka Calligraphy, ve smyslně tvarovaném balení zářivé černé barvy, se otevírá a zavírá stejně lehce jako plnící pero v důmyslném a moderním obalu.

TIP - POZOR! – jedině správně uzavřená řasenka je dokonale chráněna díky vzduchotěsné technologii uzávěru, díky kterému nevysychá a dlouho vydrží.
Calligraphy od ASTOR – skutečně dlouhé a oddělené řasy.

ASTOR – je krásné být sama sebou!