Novinka: Schauma Fresh it Up!

SchaumaVzhled je pro dívky v době dospívání velice důležitý a každá sebemenší vada na kráse je naprosto nežádoucí. Jenže v důsledku hormonálních změn v pubertě trápí mnoho dívek mastící se vlasy u kořínků, a zároveň vysušené konečky. A to vyžaduje speciální péči! Řešení nabízí nová řada Fresh it Up! značky Schauma. Poskytuje vlasovou péči bez silikonů, která se vypořádá s oběma problémy. Složení s výtažkem z mučenky pročistí vlasové kořínky a ošetří konečky, aniž by vlasy zatížilo.

Řada Schauma Fresh it Up! byla vyvinuta speciálně pro dospívající dívky. Jde o jejich vlastní řadu vlasové péče, která se skládá ze šamponu a balzámu. Používáním těchto produktů budou vlasy bez mastných kořínků a vysušených konečků. Přípravky mají atraktivní stylový design, který si mladé dámy okamžitě zamilují.

Schauma Fresh it Up! čistí vlasy i pokožku, jemně odstraňuje přebytečnou mastnotu a nečistoty a zanechává tak vlasy čisté a svěží. Vlasy jsou intenzivně ošetřeny po celé délce až ke konečkům a navíc získají příjemnou svěží ovocnou vůni. Složení bez silikonu s obsahem výtažku z mučenky a intenzivních pečujících proteinů o vlasy pečuje, aniž by je zatěžovalo. Při mytí vlasy jemně Schaumačistí a zároveň ošetřuje až ke konečkům.

Poté přichází na řadu balzám, který vyhlazuje vlasovou strukturu a okamžitě dokáže až trojnásobně usnadnit jejich rozčesávání. Šampon a balzám řady Schauma Fresh it Up! byly speciálně vyvinuty tak, aby společně dosahovaly maximálního účinku a nabídly dospívajícím dívkám jejich vlastní vlasovou řadu s designem, který si zamilují. Výrobky jsou dermatologicky testovány.

Portfolio řady Schauma Fresh it Up!:

  • Šampon Schauma Fresh it Up!, 250 ml – DMOC 60,40 Kč
  • Šampon Schauma Fresh it Up!, 400 ml – DMOC 80,60 Kč
  • Balzám Schauma Fresh it Up!, 200 ml -  DMOC 60,40 Kč

Schauma Fresh it Up! se na pultech obchodů objeví v únoru 2014.

Reklama