S pokračováním veleúspěšného muzikálového příběhu Ledové království 2 přichází studio Walt Disney šest let po uvedení prvního dílu. Ten se krátce po své premiéře stal jednou z nejoblíbenějších a komerčně nejúspěšnějších „disneyovek“ v historii. Snímek získal dva Oscary v kategoriích nejlepší originální píseň a nejlepší celovečerní animovaný film.
Česká premiéra Ledového království 2

Ledové království čeká na fanoušky i v Praze. Díky spolupráci Centra Černý Most s distributorem filmu, společností Falcon, proběhne neveřejná česká premiéra pohádky Ledové království 2 exkluzivně právě ve zdejším multikině CineStar.

POZOR SOUTĚŽ -> 100 lístků na premiéru bude k dispozici také pro veřejnost! Do soutěže se můžete zapojit v termínu od 11. do 17. listopadu na facebookovém profilu Centra Černý Most. Kromě pohádkového zážitku se výherci budou moci setkat i s řadou českých celebrit a známých osobností.

Běžné promítání snímku pak v multikině startuje hned následující den – ve čtvrtek 21. listopadu.

Ledové království nejen na plátně

Centru Černý Most se navíc podařilo získat výhradní práva ke zbudování oficiální Disney Frozen 2 dobrodružné interaktivní zóny. Zejména nejmenší návštěvníci tak jistě ocení, že se do pohádkového ledového světa podívají nejen na plátně.

„Zónu Ledové království 2 otevřeme 21. listopadu, kdy snímek oficiálně vstoupí do kin. Muzikálovou pohádku pak budeme v kině promítat až do konce roku. Mimo to bude pro zákazníky již tradičně připraveno kluziště, takže ‚ledový‘ zážitek lidem nabídneme se vším všudy,“ upřesňuje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

Dobrodružná cesta na sever i do minulosti

Na velký úspěch má zaděláno i druhé pokračování zimního příběhu. Jen první trailer filmu Ledové království 2 zhlédlo v prvních 24 hodinách přes 116 milionů diváků. Ústřední pětice postav se nemění. Královna Elsa, její sestra Anna, sněhulák Olaf, ledař Kristoff a sob Sven se opět vydají na nebezpečnou výpravu plnou kouzel a dobrodružství. A ačkoliv se v čase posune děj druhého dílu pohádky do budoucnosti, významně do zápletky promluví i dávná minulost hlavních hrdinů. Cílem dobrodružné výpravy by totiž měla být odpověď na otázku, proč a jak získala Elsa své magické schopnosti.
Obsazení se nemění ani v případě českého dabingu. Herec Václav Kopta, který postavě roztomilého sněhuláka propůjčil svůj hlas, uvádí: „Olaf je z pohledu dabéra velmi vděčná, avšak nesnadná postava. Má svůj specifický styl vyjadřování a humoru, který nelze reprodukovat slovo od slova. Jako dabér jsem si k postavě musel najít vlastní cestu. A protože je Olaf postava zejména komická, je nezbytné se při jeho dabování naprosto uvolnit. Odměnou mi ale jsou veselé tváře malých diváků, to doopravdy nabíjí.“

Unikátní Disney zóna pro děti až do konce roku

O samotné zápletce Ledového království 2 zatím není známo mnoho. Důležitou úlohu v ní ovšem sehrají čtyři základní přírodní elementy: voda, vzduch, oheň a země. Ve stejném duchu se ponesou i interaktivní instalace v interaktivní zóně Disney Frozen. Na jednotlivých zastaveních budou děti plnit různé úkoly. Ti nejšikovnější si pak odnesou i některý z tematických upomínkových předmětů.

                             POZOR -> SOUTĚŽ O VSTUPENKY S ŽENOU-IN <- POZOR                                 

Atrakce bude otevřená denně od 21. listopadu do 31. prosince, vždy v čase 10.00 – 18.00. Výjimkou bude pouze Štědrý den, Boží hod a svátek svatého Štěpána, kdy bude zavřeno celé centrum. Multikino ovšem ve dnech 25. a 26. 12. v provozu bude. Na Silvestra pak bude zóna otevřena do 14.00 hodin.

Pro zákazníky budou připraveny také zajímavé nabídky jednotlivých prodejců v nákupním centru, kterými je provede speciální „ledová“ mapa.

Více na centrumcernymost.cz

Reklama