„Místní děti tam běhaly nahaté snad až do nástupu do školy, to já ne, já holka z města jsem měla vždy opalovačky“, vzpomíná na své první vesnické načapání čtenářka Hanka.

Dobré ráno,

Téma o načapání mi připomnělo vzpomínku, když jsem jako malá holka jezdila k babičce na venkov na prázdniny.Chodily jsme se koupat do nedalekého rybníku, místní děti tam běhaly nahaté snad až do nástupu do školy, to já ne, já holka z města jsem měla vždy opalovačky. Takové dva trojúhelníčky nahoře, které když jsem vycházela z vody, tak tu byly pod paží, tu zase na rameni, ale vždycky jsem je nějak stihla popravit. Byla jsem strašně stydlivá, kdyby někdo viděl ty moje dva pupínky, tak bych se asi propadla hanbou. Děti z vesnice byly vždycky víc otrlé. Byla tam jedna holčička, jmenovala se Majda a ta běhala jako kluk do půl těla pořád. Ještě byla i na kluka ostříhaná, takže zezadu jste nepoznali, že je to holčička. Kamarádily jsme se a i k rybníku jsme chodily spolu. Měla ještě staršího bratra a ten chodil s námi, protože nás měl hlídat, abychom se neutopily, a s ním chodilo ještě víc kluků, babička měla strach mě pouštět samotnou k vodě, ale když viděla, kolik nás jde, tak věřila, že by mě někdo vytáhl, že by mě snad nenechali utopit.

Jednou zase pro mě Majda přišla, jestli s něma půjdu k rybníku a jak jsem tak spěchala, zapomněla  jsem doma vrchní díl opalovaček, zjistila jsem to až u rybníka a zpátky už se mi nechtělo. Majda povídá, tak pojď ty stydlíne, půjdeme někam, kde nejsou kluci. Strašně dlouho mi trvalo, než jsem si sundala tílko a rychle vběhla do vody  jen v ve spodním dílu v kalhotkách. A ještě delší dobu jsem se dívala, jestli se někdo nedívá, když jdu z vody ven. Nikde nikdo, vylézám z vody a najednou se za keřem vynořili snad všichni kluci z vesnice. Áááá, načapali jsme tě, křičel Majdin brácha. Musela jsem být červená jako letní maliny a pěkně dlouho jsem se pak k rybníku koupat nešla.

Hezký den s načapáním, ať už s dětským, nevinným  a nebo i nějakým dospělým přeje Hanka.

pozn. text nebyl redakčně upraven

_____________

Hani, děkuji za roztomilý dětský příspěvek a doufám, že jsi se k tomu rybníku ještě někdy vrátila a na vesnické kluky nezanevřela.

Saša

Téma dnešního dne 7. června 2011 zní:

Kdo vás kdy, kde a při čem načapal? Popřípadě: Kdy, kde a koho jste načapaly vy…

Takže zábrany stranou, jeptiškovské hábity dolů, jdeme psát a vzpomínat.

Já už jsem první vlaštovku vypustila, doufám, že se ke mně přidáte i vy ostatní, neboť jak napsal Radek – není „hezčí“ vlastnost, než malá lidská zlomyslnost ))

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

A nemusí jít pouze o příběhy se sexuálním podtextem, pište o čemkoliv, téma je obšírné

  • načapány můžeme být in flagranti
  • můžeme být načapány při lži
  • při nevinné krádeži (třeba sousedovic hrušek)
  • při nějaké trapné události
  • a nebo také můžeme my sami někoho načapat

Dárek za nejlepší příspěvek mně tentokrát holky z obchodního nachystaly vskutku originální ))

  • balíček „přípravků“ k zabránění početí a když už by se nezabránilo, k dispozici jsou i těhotenské testy.
  • pokud byste ale přece jen psaly spíše o tom načapání při „kradení sousedovic hrušek“, jako kompenzaci mám připraveno i něco sladkého.

bal

 

Reklama