Také to znáte? Pálení, rychlé hledání WC, nemluvě o dobíhání do kabinky a modlení se: Ještě chvilku vydrž, máte časté nucení na „malou“, ale dostanete ze sebe pouze pár kapek? To všechno jsou typické potíže s močovými cestami. A pokud se chcete s tímto problémem rozloučit, musíte se vždy doléčit. Jinak hrozí, že se bude problém vracet a bude čím dál nepříjemnější. A co si budeme povídat, to je noční můra všech, které s tímto problémem mají své zkušenosti.

Lidé s podobnými zkušenostmi by se měli snažit tomuto problém vyhnout. Jednou z jejích forem je užívání přípravků s rostlinnými výtažky, například z brusinek velkoplodých. Ty jsou totiž bohatým zdrojem vitaminů, bioflavonoidů a dalších přírodních látek s výjimečným vlivem na zdraví močových cest. Ve volné přírodě se však pomalu stávají vzácností, můžeme si je ale dopřát právě ve formě přípravku řady Urinal, kde si můžete vybrat to, co právě potřebujete. Všechny produkty řady Urinal jsou založené na přírodní bázi a jsou vhodné pro inkontinentní pacienty a i těhotné a kojící ženy.

Společnost Walmark nám přináší na trh již několik přípravků Urinal. Víte, který kdy použít?

Poradíme vám!

 

Urinal Akut

První pomoc na akutní problém močových cest

První pomoc, jakmile u sebe zpozorujeme příznaky podráždění močových cest, je velmi jednoduchá a účinná – Urinal Akut. Společnost Walmark nabízí tento naprosto revoluční preparát s absolutně nejvyšší koncentrací extraktu z brusinek velkoplodých. Doplněk stravy je pomocníkem při náhlých a silných potížích močových cest vyžadující okamžitý zásah. Pro přípravu tohoto produktu byly použity vybrané, speciálně pěstěné druhy brusinek z USA. Díky použití zcela nové patentované technologie zpracování brusinek formou extraktu  Hi-PACTM stačí pouze dvě tablety denně, které odpovídají příjmu 144 000 mg čerstvých plodů brusinek – až 10x více než běžné přípravky na trhu. Urinal Akut navíc garantuje množství 36 mg proanthokyanidinů (PAC) v denní dávce. PAC jsou vědecky ověřené látky, které právě v této standardizované koncentraci pomáhají zabraňovat uchycení bakterií na stěnách močového ústrojí. PAC narušují fimbrie – řasy na povrchu bakterie E. coli, a tím způsobí, že tato bakterie není schopná přilnout ke stěnám močových cest a je pak odplavena močí z těla ven. Tím výrazně přispívají ke zdraví močového traktu.

 

Urinal

Pravidlená péče pro zdravé močové cesty

Doplněk stravy Urinal je kvalitní přípravek na přírodní bázi s příznivým vlivem na zdraví močových cest. Každá tobolka obsahuje patentovanou aktivní látku NutriCranTM, koncentrovanou sušenou šťávu z brusinek velkoplodých.  Extrakt pomáhá zabraňovat uchycení bakterií na stěnách močových cest a tím Urinal udržuje močové cesty zdravé.

 

Urinal hot drink

Horký tip

Doplněk stravy Urinal hot drink je kvalitním a účinným přípravkem pro močové cesty ve formě horkého nápoje.  Urinal hot drink příznivě působí na množství a tvorbu moči čímž zlepšuje její průtok. Obsahuje aktivní látku NutriCran™, koncentrovanou sušenou šťávu, která příznivě ovlivňuje zdraví močových cest. Užívání Urinal hot drinku je příjemné, protože přípravek má výbornou chuť i vůni. Užívá se 1 sáček 3x denně, který se zalije 200 ml horké vody. Nápoj se pije teplý. Tekutá forma je vhodná zejména u osob, kterým činí polykání tablet problémy.

 

Vše, co vás zajímá o doplňcích stravy Urinal, najdete na stránkách společnosti Walmark ZDE www.walmark.cz