Jak vzpomínají ženy na svůj první orgasmus s mužem, to si přečtěte v tomto článku. Dozvíte se také, po jaké době aktivního sexuálního života orgasmu při milování dosáhly. Dnes máme téma: Jak na orgasmus s chlapem?

orgasm

Pojďme se chvíli zcela beze studu a pragmaticky bavit o ženském orgasmu. Mnoho žen orgasmu nedosáhne nikdy. Mnoho žen nedosáhne nikdy orgasmu při milování s mužem. Mnoho žen dosáhne jednoho orgasmu v průběhu milování. Mnoho žen si užívá i několika orgasmů za sebou.

Patříte-li k té šťastnější polovině, rovnou přeskočte následující zpovědi a napište své rady do dnešního tématu. Pokud ale máte s dosažením orgasmy při milování problém, jako například slečna Petra, která píše: „Je mi dvacet, sex mám celkem pravidelně už od šestnácti a orgasmus je pro mě cizí slovo, když nepočítám ty které jsem si přivodila sama,“ přečtěte si, jak to mají jiné ženy. Následující zkušenosti jsem našel na internetu...

Zpovědi: Orgasmus s chlapem

  • Linda: Trvalo mi to celkem dlouho, než jsem se k tomu úplně dopracovala. Většinou jsem musela toho chlápka znát trošku dýl, aby věděl, co a jak, pak to šlo samo... Sexuálně žít jsem začala v patnácti letech a první orgasmus při sexu jsem měla až někdy po 25. roce s klukem, kterýho jsem milovala.
  • Jana R.: První velký orgasmus při tom jsem měla s klukem, kterého jsem nemilovala... Prostě známost na jednu noc, ale nějak to ve mně spustil. Bylo mi asi dvacet a v té době to byl můj třetí partner po asi roce sexování.
  • Martina: První jsem měla hodně dlouho před sexem s chlapem. A orgasmus při sexu? Asi až po pěti letech sexování, ale od té doby skoro při každým milování.
  • Jana Š.: Je mi devatenáct a svůj první orgasmus jsem měla tak před půl rokem s nynějším přítelem, se kterým jsem skoro rok. Cítím, že je to ten pravý a moc ho miluju, asi na to ta psychika působí. Před tím jsem měla přítele rok a půl a nikdy nic...
  • Lenka: Měla jsem přítele rok a půl a s ním mi to nešlo, ani když mi to dělal rukou, pusou a tak, pak s dalším přítelem jsme k mému orgasmu dospěli po roce a půl. Bylo to v zimě na chatě, když jsme se vrátili z výletu. Celý den jsme se na to oba těšili. Od té doby mám orgasmus pokaždé. Bylo mi dvaadvacet. Od rozchodu jsem měla zatím jen jednoho kluka, sice mi to udělal, ale nebylo to ono.

Poznala jste se v některém z těchto příběhů? Máte jinou zkušenost? Zúčastněte se dnešního tématu...

Téma dne 19. 7. 2011: Rady - jak na první orgasmus s chlapem

Poraďte ostatním čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu při milování se svým protějškem. Předejte své zkušenosti a pomozte tak těm, které to štěstí nemají...

  • Po jak dlouhé době jste dosáhla orgasmu při milování s mužem?
  • Máte dobrou zkušenost s nějakou technikou, jak na to? Nebo alespoň doporučení?

Vaše rady, jak dosáhnout orgasmus s chlapem, nebo jen zkušenosti, jak se vám to podařilo, zasílejte dnes jako příspěvky k tématu dne. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky neotisknout, neotištěny budou zejména kratší nebo vulgární texty otištěny nebudou. Příspěvky očekávám na redakčním e-mailu (viz níže) a pokud budete mít to štěstí a dostanete se mezi uveřejněné, máte šanci vyhrát jednu z následujících knih, které vydalo nakladatelství METAFORA: Orgasmus, Tajemství análního sexu, Sex ve třech.

Příspěvky zasílejte 19. 7. 2011 do 15.00 hodin.

Protože chápu intimitu tohoto tématu a uvědomuji si, že i nicky jsou v rámci magazínu určitou identitou, rozhodl jsem se, že pokud nebudete chtít být pod příspěvkem uvedené pod svým běžně používaným nickem, napište mi to k příspěvku společně s přezdívkou, kterou chcete, abych uvedl.

sexsexsex

Reklama