V prosinci bude v Centru Chodov otevřen první concept store americké ikonické značky Crocs u nás, který přinese dosud nejširší nabídku jejích produktů. V letošní kolekci podzim/zima 2011 naleznou zákazníci opět mnoho trendy novinek, jako například pánské elegantní polobotky Ellicott.

crossFirma Crocs™ světu přinesla fenomenální barevný dřevák. Za dobu své existence se významně posunula a v dnešní době představuje jednu z nejdynamičtějších obuvnických firem, která nabízí celoroční obuv pro širokou škálu zákazníků. První monobrand obchod Crocs™ v České republice poskytne nejširší výběr produktů a zároveň nejucelenější obrázek o konceptu značky.

Obchody Crocs™ se vždy nacházejí na nejlepších nákupních adresách Evropy. Tuto tradici dodržuje i Crocs™ ČR, svůj první obchod proto otevírá v jednom z nejoblíbenějších pražských obchodních center - Centru Chodov.
„Snažíme se umožnit zákazníkům Centra Chodov vybírat ze široké škály jedinečných konceptů a služeb. Neustále vylepšujeme naši nabídku a jsme proto velmi rádi, že právě u nás otevíráme první oficiální obchod oblíbené značky Crocs. Viděla jsem ukázky z nové kolekce a je se určitě na co těšit,“ řekla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.

Letošní kolekce podzim/zima 2011 je velmi variabilní a rozdělená do několika podkolekcí.

Cobbler vzdává hold klasickému ševcovskému řemeslu a patentovaný materiál Croslite™ kombinuje s tradičními obuvnickými materiály. Patří sem například lehounká verze oblíbených pánských farmářek Crocs Cobbler nebo dámské kožené retro kozačky Crocs™ Cobbler High Boot, které díky Croslitu váží pouze několik set gramů.
Podkolekce Cozy je zaměřená na mrazivé zimní měsíce. Modely jsou teplounké díky kožíškům a úpletům, boty tak zahřejí i v nejhorších plískanicích, jaké může zima přichystat.

Letošní horkou novinkou jsou také pánské elegantní polobotky Ellicott s italským designem. Kolekce je určená speciálně pro evropský trh a přináší nové designové řešení kompromisu mezi pohodlným a elegantním obouváním.

cross

Velkou součástí portfolia Crocs™ je dětská obuv, která se těší stále větší oblibě. Dětské boty Crocs™ jsou nejen praktické a ergonomicky tvarované, a tudíž pohodlné a zdravé, ale navíc děti baví svým hravým designem. Crocs™ využívá unikátní spolupráce s filmovými společnostmi a představuje každou sezónu modely s oblíbenými kreslenými postavičkami. Kromě Mickey Mouse, Cars nebo Medvídka Pú mezi ně patří i kočička Hello Kitty. Její motivy najdete na pantoflích (letních i zimních), balerínkách a nově i na sněhulích a holínkách.

Díky patentovanému materiálu Croslite™ jsou všechny modely stejně pohodlné jako klasické pantofle Crocs™ a zároveň nabízí design podle posledních trendů. Hlavní úspěch značky tkví právě v materiálu Croslite™ - extrudované pryskyřici, která vyniká několika speciálními vlastnostmi: materiál je pamatovatelný (tedy tvarovatelný podle chodidla), pevný a odolný (klenba boty se tak nebortí pod váhou těla a obuv déle vydrží) a jeho buněčná struktura zamezuje pronikání bakterií do materiálu (obuv je tak antiseptická). Nespornou výhodou materiálu je lehkost a měkkost, boty Crocs™ jsou tak jedny z nejpohodlnějších na trhu.

Značka Crocs vznikla v roce 2002. Od svých počátků ušla dlouhou cestu a její kolekce se každým rokem rozrůstá o desítku nových modelů. V portfoliu dnes figurují kozačky, holínky, tenisky, balerínky nebo lodičky na klínku. Důkazem tohoto vývoje značky je i letošní podzimní kolekce. Příští rok bude navíc ve znamení oslav 10 let existence značky. Můžeme se tak těšit na limitované edice a řadu dalších překvapení, které Crocs™ ke svým desátým narozeninám chystá.

Více informací naleznete na: www.centrumchodov.cz nebo na Facebooku.

Reklama