Ve čtvrtek 19. 11. se konala krásná akce spojená s vařením prodchnutá kouzlem Vánoc. Domluvily jsme se, že připravíme a otestujeme 4 druhy bramborových salátů. Ne každý má rád tradiční klasiku, bramborových salátů je mnoho druhů, tak jsme si kromě tradičního receptu trochu zaexperimentovali a ochutnaly další možné varianty.

 Hellmann’s

Připravili jsme s redaktorkou Elly tyto recepty na bramborové saláty a všechny jsme vyzkoušely!

  • Bramborový salát se svěžími fazolkami (teplý)
  • Pikantní bramborový salát z Thajska
  • Bramborový salát s křenem
  • Tradiční bramborový salát

FOTOGALERIE:

Jaký nám nejvíce chutnal? V podstatě byly všechny tak dobré, že jsme se nemohly shodnout, jaký byl nejlepší. Každý měl sice svého favorita, ale zároveň uvedl, že byly dobré i ty ostatní. Mile nás překvapil salát teplý s fazolkami a naprosto výtečný byl salát s červenou řepou a ředkvičkami a křenem. Pikantní asijský salát také bodoval a tradiční, to je klasika, která chutná všem! Takže naše testování salátů bylo velmi vyrovnané, mísy, kam jsme saláty nazdobily, byly během chvilky prázdné! A to hovoří za vše – vše se snědlo, bramborové saláty slavily úspěch!

 Hellmann’s

Recepty, ze kterých jsme saláty připravily, nám dodala značka Hellmann’s a postupně vyjdou v naší rubrice vaření.

 Hellmann’sDalší dobroty, které jsme ochutnaly a testovaly, byly zapečené fíky, nivová pomazánka s ořechy a hruškou a paštika ze sýrů Tofu. I o tyto recepty se s vámi podělíme.

Partnerem naší akce byla značka Hellmann’s, protože majonéza ve většině receptů patří do bramborového salátu. Před více než sto lety byla tajnou ingrediencí kuchařských mistrů, dnes je nezbytností, bez které bychom si většinu receptů na bramborový salát nedokázaly představit. My jsme na naší akci vyzkoušely jemně krémovou majonézu Hellmann’s Delikátní. Tato majonéza se vyznačuje skvělou krémovou konzistencí a nezaměnitelnou, jemně nasládlou delikátní chutí, přičemž si ale zachovává kořeněnou příchuť typickou pro značku Hellmann’s.

 Hellmann’s

Podívejte se na fotky, jak nám šla práce od ruky a těšte se na reportáž s videem a hodnocením majonéz Hellmann’s – každá ze čtenářek získala tyto produkty domů na domácí vaření a testování.

Naše články:

Zajímavé recepty najdete na http://www.hellmanns.cz/.