EUROTEL UVÁDÍ NA TRH SLUŽBU STAHOVÁNÍ HUDBY DO MOBILNÍCH TELEFONŮ!

Eurotel je prvním evropským mobilním operátorem, který umožňuje stahovat do mobilu a přehrávat celé hudební skladby. Počínaje dnešním dnem si uživatelé služby „Eurotel Jukebox“ mohou vybrat a stáhnout skladby známých zpěváků a skupin vydávaných nahrávacími společnostmi do sedmi různých typů mobilních telefonů. Jakmile je skladba stažena, může být kdykoliv z mobilu přehrána. Tak co líbí se vám tato nová služba? Můžete ji hned vyzkoušet!

Co by vás mohlo všechno v souvislosti s touto službou zajímat? Eurotel odpovídá a vysvětluje:

Jaké mobilní telefony umožňují instalaci služby Eurotel Jukebox?

Eurotel Jukebox zatím funguje na následujících typech mobilních přístrojů: Eurotel Data Phone II, Sony Ericsson P800, Sony Ericsson P900, Nokia 3650, Nokia 7650, Nokia 6600
a Nokia N-Gage.


Jak instalovat službu Eurotel Jukebox?

Služba se aktivuje zasláním SMS ve tvaru “Jukebox“ na číslo 999888. Uživatel poté obdrží potvrzovací SMS: „Pro instalaci přehrávače Eurotel Jukebox klikněte zde: adresa URL" a po kliknutí na odkaz se začne aplikace Eurotel Jukebox stahovat přes GPRS do uživatelova mobilního telefonu, kde se též automaticky nainstaluje. Uživatel musí mít rovněž aktivovány služby Internet přes GPRS nebo GPRS Media APN.


Co Eurotel Jukebox umí?

Momentálně stahovat skladby z katalogu Warner Music International a BMG, do budoucna
i od ostatních hudebních vydavatelství. Eurotel Jukebox navíc dokáže stahovat upoutávky na skladby a vyzváněcí melodie truetones.

Jak to funguje?

Po instalaci se Eurotel Jukebox objeví jako ikona na uživatelově mobilním telefonu.

Menu služby Eurotel Jukebox zahrnuje tato kategorie:

  • Eurotel hitparáda (Czech TOP 10, Dance TOP 10, Rock TOP 10, Pop TOP 10 a Folk TOP 10)
  • Interpret týdne (písničky, vyzváněcí melodie, více informací)
  • Novinky
  • Vyhledávání
  • Vyzvánění
  • Moje hudba (archivace a třídění stažených skladeb, k libovolnému pozdějšímu přehrávání)

Kdo poskytuje obsah služby Eurotel Jukebox?

BMG a Warner Music. Mezi umělci zařazenými na Jukeboxu je i např. Britney Spears, R.E.M, Gareth Gates, Red Hot Chili Peppers, Tata Bojs, Elán a mnoho dalších...

Jak se sestavují hitparády? Kdy jsou tyto žebříčky aktualizovány?

Žebříčky obsahují nejpopulárnější nahrávky podle rotace v českých rádiích. Aktualizují se každý pátek.


Jaká je spojitost s hudební skupinou Tata Bojs?

Členové Tata Bojs se vždy zajímali o využití technologií ve své hudební produkci. Tím spíše, že nyní dokončují nové, koncepční album – koncepční v tom, že vypráví příběh. Podstatou tohoto příběhu je život mezi technologiemi a vztah postav příběhů k nim. Příběh je relevantní k naší technologii a pilotní singl alba bude po určité období nabízen exkluzivně pouze na Jukeboxu. Nová technologie dává Tata Bojs příležitost prodávat svoji hudbu rychle, jinak, ale i jako doplněk ke klasickým distribučním kanálům.


Jak dlouho trvá stáhnout vybranou skladbu?

Bude to trvat přibližně tři až pět minut – záleží na délce skladby a rychlosti sítě. Obecně se dá říci, že stahování trvá přibližně stejně dlouho jako poslech celé skladby.


Kolik skladeb lze uložit v mobilním telefonu?

Skladby se ukládají buď do interní paměti telefonu nebo na výměnné paměťové karty. Počet skladeb záleží na velikosti paměti telefonu a kapacitě paměťové karty. Například 15 MB paměťová karta je schopna uložit přibližně jedno celé album, zatímco 64 MB stačí na více než 60 písniček.

Skladby lze též přenést a uchovávat na osobním počítači, avšak nelze je na počítači přehrávat.


Kolik stojí Eurotel Jukebox?

Stažení a instalace přehrávače Eurotel Jukebox je zdarma.

Skladby se pohybují ve dvou cenových hladinách: 40,54 Kč včetně DPH či 57,97 Kč včetně DPH. Vyzváněcí melodie stojí 40,54 Kč včetně DPH nebo 57,97 Kč včetně DPH.

Datový přenos přes GPRS se účtuje dle standardního tarifu zákazníka za APN Internet nebo APN Media.

Proč některé telefony hrají lépe než ostatní?
Audio kanál na telefonu Nokia 6600, 3650, 7650 nebo N-Gage nepodporuje stereo přehrávání a nemá kvalitu zvuku, jako je na jiných telefonech. Stažený obsah je stejný, avšak kvalita poslechu bude lepší na telefonu s hi-fi audio kanálem.

Záleží na výběru mobilního telefonu?

Ano, přístroje s lepší audio a repro kvalitou mají lepší zvuk.


A co životnost baterie?

Poslech hudby je méně náročný na napájení než hovor. Takže baterie vydrží déle, než by vydržela při stejně dlouhém hovoru.

 

Více informací naleznete na webové adrese http://music.eurotel.cz

Reklama