Mixa, značka francouzského původu, která pečuje o malé i velké již od roku 1924, se zpočátku specializovala na přípravky pro choulostivou dětskou pokožku. I díky tomu je nyní expertem v péči o citlivou pleť. Mixa přizpůsobila tradiční lékárenskou recepturu spojením včelího vosku a karité másla. Představuje tak recepturu bez zbytečných složek na výživu a ochranu citlivé pokožky. Cold Cream má dlouhou historii kosmetického použití a  je směs tradičních aktivních ingrediencí pro výživu, zklidnění a ochranu citlivé pokožky.

Historie Cold Creamu

Cold ream má dlouhou historii kosmetického použití. První pleťový krém byl použit římským lékařem Galenem, který dělal primitivní emulze smícháním roztaveného vosku a mandlového oleje ve vodě, což bylo v té době velmi pracné. V průběhu staletí bylo složení několikrát pozměněno a byla zjištěna nová použití cold creamu – pro ochlazení kůže při spálení, jako čistící a odličovací krém nebo ke zmírnění tvrdosti kůže.

Mixa

Produkty Mixa

Cold cream péče o pleť  je určen pro velmi suchou a citlivou pokožku obličeje u dětí i dospělých. Složení pokožku hydratuje, klidní a zjemňuje, včelí vosk ji vyživuje. Tento silně ochranný krém, který velmi snadno prostupuje do kůže, dodává celkový pocit pohody a uvolnění.

Cold Cream krém na ruce je speciálně určen pro ošetření kůže vysušené či poškozené v důsledku působení agresivních klimatických vlivů nebo chemických přípravků.

Cold Cream péče o tělo je speciálně určena pro ošetření suché citlivé kůže.

Cold Cream šampon pro děti je vhodný pro péči o citlivou pokožku miminek.

Péče o citlivou pleť

Suchá pleť bývá velmi citlivá a náročná na ošetření. Často ji trápí začervenání, vytváření šupinek nebo pocity napětí. Potřebuje proto nepřetržitou hydrataci a kvalitní vyživující kosmetiku. Pečující přípravky MIXA byly vyvinuty pod lékařským dohledem tak, aby  splňovaly i ty nejpřísnější požadavky pro složení výrobků určených pro citlivou pleť. Hypoalergenní složení všech produktů bylo testováno dermatology i na té nejcitlivější pokožce. Navíc  byly produkty MIXA  zbaveny potenciálně dráždivých  složek  jako jsou parabeny nebo barviva.

Cold Cream řeší 5 projevů nekomfortní pleti

  1. VYSUŠENÍ
  2. HRUBOST
  3. POCIT STAŽENÍ
  4. ZAČERVENÁNÍ
  5. SVĚDĚNÍ

Účinnost

MIXA nedělá kompromisy mezi účinností a šetrností k citlivé pleti. Veškeré produkty jsou tak i přes svou jemnost a citlivost maximálně účinné a dodají pokožce vše potřebné, aby byla krásně čistá, jemná a vyživená.

Složení:

Včelí vosk : Uklidňuje, zvláčňuje a hydratuje. Jeho vlastnosti z něj dělají vynikající ochranný štít proti vnějším vlivům.

Karité máslo : Bohaté na vitamíny a esenciální mastné kyseliny, poskytuje účinné regenerační vlastnosti. Pokožku vyživuje, zjemňuje a bojuje proti vysušování.

Reklama