Kdo by si občas rád nezamlsal. To co velká část z nás bohužel neví, je fakt, že se cukry ukrývají téměř ve všech potravinách, včetně slaného pečiva. Řešení přináší značka Update1, která se zaměřuje na nízko sacharidové potraviny bez přidaného cukru. Sladkou chuť v potravinách Update1 zajišťují sladidla, která se přirozeně vyskytují v ovoci nebo šetrně přidaná stévie. Update1 nabízí exkluzivní kolekci téměř 400 druhů nízko sacharidových potravin vlastní receptury.

Sortiment je skutečně široký a zahrnuje většinu základních i doplňkových potravin: od nápojů, přes mléčné výrobky, mouky, těstoviny, sladké i slané pečivo, dezerty, sladkosti, dochucovadla, až po uzeniny a různé pomazánky. Veškeré produkty jsou vhodné pro diabetiky. Update1 myslí také na celiaky, kteří si mohou zakoupit řadu bezlepkových těstovin a také přirozeně bezlepková je řada Paleo. Nově otevřená prodejna na adrese Praha, Centrum Černý Most nabízí příjemné posezení díky kavárně a fast foodu, kde mohou všichni na vlastních chuťových pohárcích otestovat, jak dobré může být jídlo bez přidaného cukru.

obchod

O škodlivosti rafinovaného cukru na lidský organismus se mluví už mnoho let, zmiňují se dokonce horší dopady na zdraví než v případě kouření. Obsah sacharidů je snížený ve prospěch rostlinných bílkovin
a vlákniny. Složení tak zajistí optimální přísun živin, ale minimalizuje ukládání tukových zásob.

Hlavní myšlenkou značky Update1 je nabídnout zákazníkovi veškerý sortiment tak, jak je zvyklý z běžného obchodu. V obchodech Update1 ale není nutné sledovat výživové hodnoty - systém stravování Update1 se neřídí obsahem kalorií - jejich potřebu má každý z nás odlišnou a dle Update1 záleží také na zdroji živin odkud kalorie pocházejí (systém stravování je podrobně vysvětlen v právě vycházející knize „Norbiho tajemství, základy životosprávy“). Všechny potraviny jsou bez přidaného cukru a se sníženým obsahem sacharidů a proto vhodné pro diabetiky, sportovce, ale také například při redukční dietě.

Update1 s.r.o. otevřela svou první provozovnu Update1 Lowcarb Shop & Café a nechala se tak inspirovat úspěchem konceptu na Slovensku a v Maďarsku, kde je více než stovka obchodů. Naše potraviny jsou jedinečné a tím budí pozornost,“ vysvětluje Martin Suchánek, ředitel společnosti Update1 a dodává: „Věříme, že spotřebitelé rovněž ocení náš rovný přístup. Potraviny Update1 jsou ve všech zemích shodné – štrúdl plný ovoce koupíte stejný v Německu, i u nás.“

Potraviny Update1 oslovují aktivně žijící lidi, sportovce, diabetiky nebo osoby s nadváhou. Za zmínku stojí nová pekařská řada 3R, která znamená REVOLUCI v pekařině a REDUKCI tří zásadních bodů pro naše zdraví: 1) hladiny cholesterolu v krvi, 2) hmotnosti a 3) hladiny cukru v krvi po jídle – to vše díky složkám, které obsahuje, kterými jsou mimo jiné rozpustná vláknina, glukomanann (extrakt z kořene rostliny Konjac Amorphophlallus) a kyselina linolová

Každý den jsme svědky postupu obezity a Češi drží smutné evropské prvenství. Je vědecky prokázáno, že
z obezity plyne řada velmi vážných chorob, včetně diabetes nebo rakoviny. U nás máme přibližně 850.000 diabetiků a další statisíce čekatelů na diagnózu. Za obezitou jsou zejména pro tělo nezvladatelná množství sacharidů v běžných potravinách “, doplňuje Martin Suchánek.

Naše tipy:

  • pitíUpdate1 Juliska ovocná šťáva Jablko a Malina – ovocný sirup je vhodný také k přípravě domácích limonád. Obsahuje barviva z bezové a hroznové šťávy a vysoký podíl ovoce (min. 33 %).

Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: sacharidy: 1,9 g, z toho cukry: 1,9 g.

K dostání v  Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 0,7 litru - 89,90 Kč.

Další varianty: Citrusy, Limeta Máta (Mojito), Jahoda, Borůvka, Bez s citrónem.

  • tyčinkaUpdate1 dezertní tyčinka s čokoládovou polevou – velmi chutná tyčinka, která může být lehkou svačinkou, ale i zdravým dezertem. Velmi oblíbená dětmi a také jejich rodiči. Originální způsob, jak dětem nabídnout zdravé mléčné kultury. Bez přidaného cukru. Chlazená dezertní tyčinka s mléčnou náplní (s mléčnou kulturou) a čokoládovou polevou.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: sacharidy: 42,4 g, z toho cukry: 1,1 g.

K dostání v Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 30 g – 15 Kč, 5 x 30 g – 69 Kč, 51 g – 25 Kč.

  • čokoládaUpdate1 Paleo hořká čokoláda – Paleo čokolády obsahují 70 % kakaa, neobsahují mléko ani cukr. Tyto delikátní čokolády nabízejí požitek z mlsání bez pocitu hřešení. Perfektně zapadají do nízkosacharidového a zdravého způsobu stravování.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: sacharidy: 33 g, z toho cukry: 0,5 g, z toho polyoly: 29 g.

K dostání v  Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 100 g – 99,90 Kč a 60 g(12 x 5 g) za cenu 119,90 Kč.

  • sladidloUpdate1 Zero Calories – stolní sladidlo na bázi Erythritolu a Steviol glykosidů. Zcela bez kalorií, 4 x sladší než tradiční cukr. Vhodný pro redukční dietu či pro diabetiky. Vhodné také pro pečení či vaření.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: sacharidy: 99 g, z toho cukry: 0 g, z toho polyoly: 99 g.

K dostání v v Update1 Lowcarb Shop & Cafe, CČM za cenu 250 g – 167,50 Kč.

Produkty značky Update1 můžete zakoupit v prodejně Update1 Lowcarb Shop & Cafe, Centrum Černý Most a na e-shopu: www.update1.cz.

Reklama