Nová žvýkačka 5 čerpá inspiraci z pěti lidských smyslů a díky unikátním dlouhotrvajícím příchutím poskytne v každém kousku dokonalý smyslový požitek.

Černá barva se oficiálně vrací, a to nejen na přehlídková mola! Společnost Wrigley právě uvádí na český trh první lifestylovou žvýkačku 5 (Five), která je ideálním osobním doplňkem. Nová žvýkačka 5 čerpá inspiraci z pěti lidských smyslů a díky unikátním dlouhotrvajícím příchutím poskytne v každém kousku dokonalý smyslový požitek. Žvýkačky 5 vstupují na český trh ve dvou osvěžujících příchutích - COBALT a ELECTRO.

Elegantní černá krabička, zcela nový způsob zavírání a výrazná minimalistická grafika dělá ze žvýkaček 5 nezbytný lifestylový doplněk pro všechny, kteří dbají na svůj styl a neustále hledají příležitosti, jak zažít něco neobvyklého. Tyto žvýkačky jsou nepostradatelným doplňkem do společnosti a značkou osobní identity. Stejně jako malé černé šaty v dámské módě nebo tenký mobilní telefon v pánské kapse, i žvýkačky 5 mají styl!

Styl však musí mít nějakou podstatu a nová žvýkačka 5 od společnosti Wrigley nejen skvěle vypadá, ale také dobře a dlouho chutná. Přináší netradiční smyslový prožitek a nabízí intenzivní dlouhotrvající chuť a osvěžující pocit ze žvýkání, které povzbudí vaše smysly a probudí chuťové buňky.

Žvýkačky 5 vstupují na český trh ve dvou příchutích - ostrý spearmint ELECTRO a chladivý peppermint COBALT. Svůj styl žvýkačky stvrzují i netradičním balením v plátkové formě. Každé balení obsahuje 12 samostatně balených plátků, o které se snadno můžete podělit s přáteli.

  • Žvýkačky 5 budou na českém trhu k dostání od května 2010. Doporučená cena balení obsahujícího 12 plátků žvýkaček je 29,90 Kč.

5

O značce 5

Žvýkačky 5 vyrábí společnost Wrigley od roku 2007, kdy byly poprvé uvedeny v USA. Následně byla značka uvedena na kanadský, ruský, evropský a australský trh. Žvýkačky 5 se vyznačují intenzivní chutí, která stimuluje všech pět lidských smyslů. Značka je známá také pro svůj specifický design a netradiční plátkové balení.

Reklama