Čtenářka Avima hned při prvním letu dala na rady „zkušenějších“ a potupně vrhla. Od té doby však létala ve všem možném a již se jí to nestalo… Děkuji Vám Avimo za příspěvek

Letu zdar všem Vám in-ženám i redakci ! 
Můj první let z Holešova do Prahy, před padesáti lety, byl pro mne velký trapas. Ráno jsem vypila jen černou kávu, nejedla jsem aby mi nebylo špatně, /rady od zkušenějších/. Letěli jsme asi 20 minut, najednou jsem měla zvláštní, pro mně neznámý pocit, nikdy jsem ho nezažila, nadměrné slinění, najednou bylo kafe venku, růžová sukně byla melírovaná. V okamžiku jsem před očima viděla ruku s papírovým sáčkem, už bylo pozdě, další dávka se nekonala.

Následovaly rady, jedna rada byla, po dobu letu žvýkat rohlík, využila jsem ji tentýž den při zpátečním letu.  Pán z vedlejšího sedadla s údivem konstatoval, že mi v té Praze asi vyhládlo, svěřila jsem se mu s ranní příhodou, další rada od něho byla hlavně rozptýlení, po zbytek letu mě bavil různými katastrofickými příběhy.

Další nezapomenutelný let byl v září 2001 Kréta - Brno, velmi přísné kontroly, letiště obsazena černooděnci, zkrátka nutná opatření po velmi smutné události.

Třetí a zatím poslední nezapomenutelný let byl smutný, loni  v  září,  poslední rozloučení se zesnulým manželem.

Nezapomenu ani na můj nejdelší šesti hodinový let z Prahy do Taškentu, ten byl pohodový, letadlo nebylo plné, mohli jsme použít volná sedadla.

Letěla jsem ve větroních, malých i větších motorových, i dopravních letadlech, už nikdy se mi nestalo to z prvního letu.

Nevím jestli ještě někdy poletím, zatím nemám kam a s kým, možná se ještě někdy nahoru podívám, byla bych ráda.

Avima     


Končí téma dne Létáte ráda, nebo se bojíte?

Jednu z vás za chvíli v 16 hodin za příspěvek, který mne nejvíce zaujal, odměním a snad ještě dnes jedné z vás do náruče svěřím krásné překvapení!

Reklama