Bezpečnost a funkčnost na prvním místě

Přišel čas, aby se vaše zlatíčko naučilo papat také něco jiného, než vaše mléko? Někdy se přípravy na takové změny rovnají startu kosmické rakety – dohlídnout na kvalitu prvního jídla, pořadí pokrmů, teplotu, čas krmení, náladu miminka a na výběr vhodného nádobíčka.

I vy si určitě z dětství pamatujete, že odměnou za snězené jídlo byl pohled na Krtečka nebo Vochomůrku na dně misky – to se človíček vždy těšil. Dnešní materiály jsou však mnohem kvalitnější a bezpečnější, neobsahují BPA a splňují přísné normy Evropské unie.
5aabd2224051cobrazek.jpg

Misky, talířky i hrnky

Při prvních příkrmech doporučujeme koupit pouze menší misku nebo využít jakoukoliv, kterou máte doma. Ale jakmile už se bude děťátko dožadovat krmení vlastní ručkou, tak investujte do nádobí, které ho pobaví a nadchne. Nedávno přišla značka Canpol babies s úžasnou kolekcí Toys s motivy pro holčičky i chlapečky. Melaminové misky jsou praktické a obrázek nepřichází do kontaktu s jídlem ani s pusinkou dítěte. Ke kolekci patří také krásné hrníčky, melaminové lžičky a froté bryndáky. Je zkrátka roztomilá.

Zakoupit můžete rovnou celou sadu plastového nádobí, která obsahuje misku, talířek, lžičku, vidličku a hrníček – je to praktické a vhodné pro děti od 1 roku. Každá snídaně, svačinka i obídek se stanou zábavou.

Parádní trefou mohou být také nevylévací nebo tréninkové hrníčky, ze kterých se učí děti samy pít. Jsou odstupňovány dle typu a věku miminka. V první fázi se jedna o učící hrníček, kdy se dítě naučí sát. Od 9 měsíců už se přechází na nevylévací hrnky a od jednoho roku můžete dětem nabídnout sportovní láhve se speciálním nevylévacím brčkem.

Zásoby lžiček i vidliček

5aabd22b6f0deobrazek.jpgMaminky, které mají doma více jedlíků nebo myčku, dobře ví, že je potřeba si udělat zásobu příborů. Velmi oblíbené jsou proto naše melaminové lžičky – v balení najdete malou a polévkovou lžičku a navíc opravdu rozkošné motivy zvířátek. Dětem se dobře drží a jsou široké, takže pokrm mohou jednoduše nabrat. U větších dětí je už nutné přikoupit také vidličky, případně i nože (samozřejmě plastové). Uvidíte, jak jim bude šmakovat!

Pokud chcete sledovat naše novinky, úžasné a hravé kolekce, případně soutěžit o naše výrobky, připojte se na náš facebook nebo rovnou navštivte náš eshop a udělejte sobě i miminku radost.