Skvělou kávu už dávno nedostanete pouze v kavárnách. Opravdové kávové speciality si dnes totiž můžete připravit doma a to pouhým stiskem jednoho tlačítka na kávovaru Tassimo. Můžete se spolehnout, že vám tento inteligentní domácí pomocník vykouzlí voňavou kávu během chviličky - a to díky kouzlu unikátní technologie čárového kódu. Vaše oblíbená káva bude navíc vždy chutnat stejně bez toho, abyste museli složitě nastavovat parametry nebo čekat, až přístroj kávu připraví. Můžete se opět věnovat svým blízkým nebo hostům. Tassimo se mezitím díky inteligentní technologii čárového kódu postará o vaše nápoje.

Vysokou zárukou kvality revolučního systému Tassimo je spojení dvou renomovaných značek Bosch a Jacobs Krönung. Převratnou novinkou je hned několik revolučních konceptů pro přípravu kávy, kterými se systém Tassimo pyšní. Prvním z nich je již zmíněná technologie čárového kódu, který na sobě nese každá kapsle T DISC. Celé kouzlo spočívá v umění přístroje „přečíst“ unikátní kód na konkrétní kapsli a rozpoznat veškeré údaje nutné pro přípravu vaší kávy jako jsou typ nápoje, čas spaření, přesná teplota a v neposlední řadě také potřebné množství vody. Ať už máte chuť na latte macchiato, cappuccino, horkou čokoládu nebo dokonce čaj, Tassimo připraví každý nápoj individuálně tak, aby byl vždy perfektní. Během chvíle tak připraví klasické espresso ale také čaj, protože přístroj zvolí nižší teplotu, než potřebuje na přípravu kávy. Přesný postup a kvalitní ingredience dodávají každému nápoji optimální vůni i chuť a to vše pouhým jedním stisknutím tlačítka.

tassimo_c

 

Tassimo

Další „vychytávkou“ je samotné složení kapslí T DISC a jejich patentovaný tvar, který zajistí, že vaše káva bude vždy chutná a čerstvá. Jednotlivé kapsle obsahují individuální směs pro přípravu každého nápoje a přesné množství vysoce kvalitních ingrediencí. Jejich vakuový obal chrání chuť i aroma. Po přípravě každého nápoje se přístroj automaticky pročistí horkou párou, takže je okamžitě připraven pro další použití a přípravu jakéhokoli nápoje. To znamená, že hned poté, co vám vykouzlí lahodné capuccino, můžete vložit kapsli s čajem Twinnings a dětem klidně připravit čokoládu (ano Tassimo umí také vykouzlit lahodnou čokoládu Milka). Zkrátka uvidíte sami, že jakmile ochutnáte, jen stěží mu odoláte!

A na jakých specialitách si můžete s Tassimem pochutnat?

Tassimo

Z jakých kapsí Jacobs Krönung si můžete vybrat?

Jacobs Krönung Latte Macchiato
Užijte si mléčné kávové potěšení po náročném dni.

Jacobs Krönung Latte Macchiato Caramel
Pro všechny, kteří si zamilovali kávu s jemným příchutí karamelu.

Horká čokoláda Milka
Přijde vhod malým, ale i velkým

Jacobs Krönung Cappuccino
Ocení všichni milovníci dobré kávy s nadýchanou pěnou.

Jacobs Krönung Caffe Crema
Lahodný krémový nápoj vás příjemně naladí do nového dne.

Jacobs Kronung Espresso
Černá káva pro všechny, kteří si rádi vychutnají svůj den naplno.

www.tassimo.cz

Reklama