5ebd136747012image.png
Prodejna, na které spolupracovala interiérová designérka Bonami Linda Povolná, bude měnit sortiment v závislosti na sezóně i probíhajících kampaních na eshopu. „Chceme, aby se sem lidé chodili inspirovat, aby viděli to, co máme online, i naživo. V prodejně najdete nejoblíbenější značky našich zákazníků, které reprezentují přes 60 000 položek,” přibližuje koncept Linda Povolná s tím, že prodejna nabídne produkty v různých stylech i cenových hladinách tak, aby si zde mohl vybrat každý.
5ebd1373d0f5eimage.png

Zákazníci tu ale najdou mnohem víc.
„Sortiment budeme pravidelně obměňovat a propojovat s aktuálními kampaněmi na webu,” doplňuje Linda Povolná s tím, že v budoucnu prodejna nabídne prostory i pro workshopy a setkávání, ale třeba také služby bytového designéra.Mezi zmiňovanými bestsellery tu zákazníci najdou značky jako Bloomingville, BePureHome, PT LIVING, Karlsson nebo Kähler Design, A Simple Mess, Rex London, Flexa, Busy Bee či nábytek Karup, Actona, LaFlorma, DAN-FORM Denmark, Marckeric, Rowico, ale třeba i horkou novinku, dekorační polštářky značky Butter Kings.
5ebd13bf28d89image.png

Prodejna navíc sdílí společný prostor s českým prodejcem Prospánek, takže si zákazníci nejen zde, ale i na eshopu mohou objednat či přímo zakoupit kvalitní matrace a další produkty pro zdravé spaní.
5ebd144b43fc5image.png

5ebd13dd71d5dimage.png

První kamenný obchod Bonami tak bude sloužit jako místo pro inspiraci, poradenství, ale i praktickou možnost vrácení či výměnu zboží či vyzvednutí objednaného zboží z eshopu. Během nákupu budou mít zákazníci k dispozici tablety, se kterými si jej mohou ještě více zjednodušit. Nascanováním QR kódu vybraného produktu zobrazí veškeré informace o něm, ale i související položky či varianty.

5ebd1383a3105image.png

Další prodejny bude Bonami otevírat v Praze a Brně, ale brzo také v Bratislavě a Budapešti.

Samozřejmostí budou na všech prodejnách zvýšená hygienická opatření, pravidelná dezinfekce prostor i tabletů určených pro zákazníky.

Více na Bonami.cz.
5ebd1477de60fimage.png

Reklama