Centrum Černý Most připravilo opravdovou lahůdku pro milovníky silných automobilů světových značek zvučných jmen. V exkluzivní předpremiéře se totiž u centra 23. a 24. května představí hned několik exemplářů z motoristické show nazvané LEGENDY, jež se v České republice uskuteční v červnu. K vidění u Centra Černý Most budou ikonické vozy ze stájí BMW, Aston Martin, Ferrari a Subaru. V sobotu 24. května návštěvníci mohou navíc získat také podpis legendy českého motorsportu Břetislava Engeho nebo jeho dcery Lucie Engové v rámci autogramiády moderované Daliborem Gondíkem,  nadšeným obdivovatelem rychlých vozů. Probíhat budou i soutěže o vstupenky na červnovou slavnost LEGENDY a hlavní cenu v podobě projížďky ve voze Aston Martin.

Legendy

Prostory před vstupem do Centra Černý Most se v pátek 23. a v sobotu 24. května promění v dějiště unikátní show, která nadchne všechny fanoušky rychlých vozů. Představí se zde totiž několik exemplářů automobilové výstavy LEGENDY. Návštěvníci tak mohou obdivovat modely BMW M3 Coupé 09´, Aston Martin DB9 09´, Ferrari 355 Targa GTS 96´, Subaru Impreza WRX STI 02´ a Subaru Impreza WRX STI 14´. Program, který 23. května potrvá od 12 do 19 hodin a 24. května od 10 do 18 hodin, v sobotu vyvrcholí exkluzivní autogramiádou nestora tuzemského motorsportu Břetislava Engeho, několikanásobného mistra ČSR na okruzích, trojnásobného vítěze ankety „Zlatý volant“ či mistra Evropy cestovních automobilů z roku 1981, a jeho dcery Lucie Engové, s níž se letos chystají absolvovat Rally Bohemia na palubě historické Škody 130 LR. Autogramiádou návštěvníky provede oblíbený moderátor, herec a bavič Dalibor Gondík, velký fanoušek motorsportu. K dispozici bude i závodní simulátor, na němž může každý zájemce otestovat své řidičské schopnosti a soutěžit o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY, která se uskuteční o víkendu 14.–15. června v Praze, a vzrušující projížďku vozem Aston Martin DB9 09´ po okolí Centra Černý Most.

„Naším cílem je vedle komfortních nákupů, špičkových služeb a stylového prostředí celoročně nabízet zákazníkům také atraktivní a rozmanité doprovodné programy pro celou rodinu. Ze spolupráce s LEGENDAMI mám proto obrovskou radost a jsem přesvědčená, že tato exkluzivní předpremiéra nadchne nejen fanoušky motorismu. Pro všechny zákazníky, již k nám jezdí vozem, máme ještě jeden dárek – parkování zdarma, které je jim k dispozici už od začátku května,“ uvedla Karolina Štochlová, manažerka Centra Černý Most.

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

O akci Legendy
Akce v Centru Černý Most je atraktivní „ochutnávkou“ v České republice dosud neviděné slavnosti LEGENDY. Ta se odehraje o víkendu 14.–15. června v areálu psychiatrické nemocnice v Praze-Bohnicích vždy od 10 do 20 hodin. Na jednom místě se představí tisícovka exkluzivních vozů, jež nenechají chladným žádného z obdivovatelů sportovních automobilů, youngtimerů, veteránů a motocyklů. O unikátní show se postarají významné osobnosti domácího i světového motorsportu jako Tomáš Enge a jeho otec Břetislav, Martin Prokop či dvojnásobný světový šampion v rallye Stig Blomqvist. Připraven je rovněž bohatý doprovodný program zahrnující výstavy obrazů a fotografií, předváděcí jízdy, tématické expozice, autogramiády, rozhovory, dámskou a dětskou zónu, kino, odpočinkovou čítárnu a v neposlední řadě soutěže o lákavé ceny.

O společnosti Unibail-Rodamco
Společnost Unibail-Rodamco SE, která vznikla v roce 1968, je největší  evropská akciová společnost investující do komerčních nemovitostí. Společnost působí ve 12 zemích Evropské unie a hodnota portfolia skupiny k 31. prosinci 2013 byla oceněna na 32,1 miliard euro. Skupina je investorem, developerem a zároveň i provozovatelem svých aktiv – jejím cílem je pokrýt celý hodnotový řetězec nemovitosti. Unibail-Rodamco zaměstnává 1 500 profesionálů, kteří svoje zkušenosti zúročují ve vysoce specializovaných segmentech trhu, jimiž jsou například velká nákupní centra v evropských metropolích a rozsáhlé kongresové, výstavní a kancelářské prostory v oblasti Paříže. Skupina se odlišuje od konkurence zejména svým důrazem na co nejkvalitnější architektonické, urbanistické a ekologické zpracování svých projektů. Její vizí, založené na dlouhodobosti a trvalé udržitelnosti, je development či redevelopment jedinečných míst, kde lidé mohou nakupovat, pracovat a odpočívat. Skupina věnuje velkou pozornost ekologické, ekonomické a sociální trvalé udržitelnosti, což jí zajistilo místo v indexech DJSI (celosvětový a evropský),  FTSE4Good a STOXX Global ESGL Leaders. Skupina je také v indexech CAC40, AEX 25 a EuroStoxx 50 a drží rating A od ratingových agentur Standard & Poor's a Fitch.

legendy

Více informací naleznete na webových stránkách: www.unibail-rodamco.com.

Reklama