Léto, slunce, koupání a meruňky k sobě neodmyslitelně patří. Také milujete vůni léta a meruněk? Pokud ano, neváhejte a hledejte s námi! Pokud se na vás usměje štěstí, vyhrajete balíček osvěžující meruňkové kosmetiky Manufaktura v hodnotě 889 Kč.

Co musíte pro výhru udělat?

Od pondělí 23.7. do pátku 27.7.2018. buďte se Ženou-in, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení. Můžete vyhrát balíček osvěžující meruňkové kosmetiky Manufaktura v hodnotě 889 Kč.

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem ve třinácti článcích magazínu, které vyšly od 2. 7. 2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).
Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od pondělí do pátku.

Hledejte s námi a získejte meruňkovou kosmetiku pro pečlivě hydratovanou a opálenou pleť!

5b51f66e11103po.jpg
 
Výhry:
Pondělí: balíček osvěžující meruňkové kosmetiky Manufaktura v hodnotě 889 Kč.
Úterý: balíček osvěžující meruňkové kosmetiky Manufaktura v hodnotě 889 Kč.
Středa: balíček osvěžující meruňkové kosmetiky Manufaktura v hodnotě 889 Kč.
Čtvrtek: balíček osvěžující meruňkové kosmetiky Manufaktura v hodnotě 889 Kč.
Pátek: balíček osvěžující meruňkové kosmetiky Manufaktura v hodnotě 889 Kč.

Osvěžující meruňková kosmetika Manufaktura je inspirovaná příznivými účinky meruněk a využívá blahodárného meruňkového oleje, výtažku z meruňkové dužiny či přírodního peelingu z meruňkových pecek k dokonalé péči o Vaší pokožku. Meruňka je pro nás symbolem českého léta – plná slunce, zdraví a vzpomínek na dětství. Na jižní Moravě ji najdeme téměř na každé zahrádce. Meruňkový olej preventivně působí proti stárnutí pokožky, napomáhá při léčbě různých kožních nemocí – akné a ekzémů. Zklidňuje sluncem namáhanou pokožku po opalování. Výtažek z meruňkové dužiny dodává pokožce potřebnou hydrataci. Kosmetika je doprovázena svěží jiskrnou ovocnou vůní, kterou si zamilujete doma i na cestách.

V balíčku se můžete těšit na:
Pečující sprchový a koupelový olej s panthenolem a meruňkovým a mandlovým olejem
Meruňkový olej lisovaný za studena k péči o pleť, vlasy a pokožku
Samoopalovací pleťový & tělový fluid s meruňkovým olejem a beta-glukanem

5b51f6848c333merunkovy-balicek.jpg