Od středy do neděle můžete vyhrát balíček pečujících krémů L’Oréal Paris. Pokud budete „hledat“ celý týden, zúčastníte se slosování o epilátor Braun Silk-épil 3. Hledejte s námi!

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte s Žena-in od středy 10.10. až do neděle 14.10. 2018, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od 17.9.2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

st.jpg

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme každý následující den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od středy do neděle. O víkendovou výhru můžete hrát v sobotu i v neděli – víkend je jako jeden den.

To, ale není vše! Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (středu, čtvrtek, pátek a sobotu+neděli) budete ve slosování o epilátor Braun Silk-épil 3.

V balíčku se můžete těšit na:

  • Středa: balíček pečujících krémů L’Oréal Paris Hydra Specialist
  • Čtvrtek: balíček pečujících krémů L’Oréal Paris Hydra Specialist
  • Pátek: balíček pečujících krémů L’Oréal Paris Hydra Specialist
  • Sobota a neděle: balíček pečujících krémů L’Oréal Paris Hydra Specialist
  • Zvláštní cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): epilátor Braun Silk-épil 3

Soutěžíme o:

L’Oréal Paris Hydra Specialist - denní hydratační krém pro citlivou a suchou pleť
Denní hydratační krém L’Oréal Paris Triple Active je speciálně navržen pro potřeby suché a citlivé pleti. Krém Triple Active po celý den intenzivně hydratuje pleť, rozjasňuje ji a chrání ji před působením volných radikálů. Po aplikaci krému Triple Active je pokožka na dotek jemná, vláčná a perfektně hydratovaná. Zamezte nežádoucímu vysušování vaší pleti během dne! Vyzkoušejte mimořádně účinný denní hydratační krém L’Oréal Paris Triple Active!

denni1.jpg

L’Oréal Paris Hydra Specialist - noční hydratační krém
Luxusní noční krém L’Oréal Paris Triple Active intenzivně hydratuje vaši pleť! Krém Triple Active během noci pleť hloubkově vyživí a poskytne jí optimální hydrataci. Speciální složení pomáhá obnovovat ochrannou funkci pokožky a obnovuje buněčnou regeneraci. Ráno po probuzení bude vaše pleť dokonale odpočinutá a svěží Noční hydratační krém L’Oréal Paris Triple Active má nemastné složení a okamžitě se vstřebává.
nocni.jpg
Epilátor Braun Silk-épil 3 má nejen dvě rychlosti, speciálně navržený ergonomický tvar a moderní, kompaktní design, ale je vybaven i několika velmi praktickými prvky. Prvním z nich je využití jedinečných hrotů SoftLift, které zvedají rovně ležící chloupky a navádí je k pinzetám. Tím zajišťují jejich rychlé a důkladnější vytržení. Dále jsou to integrované masážní válečky, které jemně stimulují a masírují pokožku a umožňují tak neuvěřitelně jemné odstranění chloupků s trvanlivostí až čtyři týdny. Novinkou u tohoto modelu je Smartlight – chytré světýlko, díky němuž již při epilaci neopomenete žádný chloupek. Pro větší pohodlí je epilátor dodáván společně s výměnnou holicí hlavou, vhodnou pro depilaci na velmi citlivých místech. Ženy a dívky tak získávají při nákupu dvě možnosti odstraňování chloupků - nejen vytrhávání, ale také holení.

Odhalte pravdu týkající se odstraňování chloupků!

Stejně jako s jinými oblastmi lidského žití i s odstraňováním chloupků se bohužel pojí mnoho mýtů a polopravd, které nám ve finále mohou naši každodenní snahu zbytečně zpomalit a komplikovat.

· Mýtus: Po oholení narostou silnější chloupky
· Fakt: Holení nezpůsobí, že naše chloupky narostou silnější, tmavší nebo že porostou rychleji. Ve skutečnosti jsou tyto vlastnosti zakódované již v naší DNA – to naše geny určují, jak silné chloupky narostou a stejně tak jakou budou mít barvu.
· Mýtus: Chloupky musí narůst do větší délky, abychom mohli použít vosk nebo epilátor
· Fakt: Pravda, která ale neplatí pro epilátory Braun, modely Braun Silk-épil 3 a Braun Silk-épil 5 nevyjímaje, které dokáží odstranit chloupky o velikosti zrníčka písku, nebo přesněji délce 0,5 mm. Za použití vosku musí být chloupky čtyřikrát delší, aby je pásek vůbec zachytil.
· Mýtus: Více čepelí může způsobit více řezných poranění
· Fakt: Právě naopak. Holení je více pohodlné a pravděpodobnost poškrábání či říznutí je minimální. Více čepelí totiž znamená, že je tlak rozložený na větší ploše, což nám umožňuje i lepší kontrolu nad holením.


Silk-epil-3.jpg