Přes víkend jste mi měli posílat sněhuláky do soutěže: Postavte sněhuláka a vyhrajte! Toto jsou první čtyři, kteří dorazili do redakčního mailu - další várku připravuji...


sněhulák001

Sněhulák byl postaven 17. 1. 2010 přes víkend, stojí v Praze 3 a stavěla jsem ho se svým synem Danielem (5).

Stavba sněhuláka nám zabrala cca 45 min., vysoký je asi 110 cm. Je trochu jednoduchý, ale z toho mála, co kolem bylo, se nám povedl.

S pozdravem,
Lucie


sněhulák002

Tento mega sněhuláček stojí u nás na zahrádce, u našeho domu v Karviné. Stavěli jsme ho docela dlouho a na etapy a vzhledem k tomu, že jsou tuhé mrazy, tak stále drží. Je opravdu velký a na jeho stavbě se podílela naše celá velká rodina.

S pozdravem,
Martin Mrowiec, Karviná


sněhulák003

Přinutit děti k úsměvu a otočení tváře směrem k fotografovi v jednom momentu vyloučeno. Sněhulák splnil příkaz jako jediný a bez řečí. :-))

Foceno: Brno - Komín (městská část, nikoliv útvar na střeše), výška: odhadem 136.33 cm, celková doba stavby: 1. den cca 18 minut, 2. den - rekonstrukce pravé ruky cca 3 minuty, 3. den opětovné přišití knoflíků cca 4 minuty... momentální stav - chybí hlava... :-(

Zdravím a přeji co nejvíce sněhuláků :-))
Mio


sněhulák004

Posílám vám našeho sněhuláčka balkoňáčka. Postavil ho můj drahý muž pro malého Juráška. Zajímavé na něm možná je to, že stojí v osmém patře paneláku, a když se na něho chceme podívat, tak stačí pouze vyhrnout žaluzie.

Všem přeji hezký den,
KUTY


Díky za krásné sněhuláky! Osobně nechápu, jak je možné postavit Yetiho na druhém obrázku... Který ze sněhuláků se vám líbí nejvíce?

Reklama