Tři čtenářky, které budou hubnout s naším magazínem, už byly vybrány (čtěte zde). A my vám je v tomto týdnu představíme, pěkně jednu po druhé. Nejmladší z nich je osmnáctiletá Anna (ancee16)

annee

Co o sobě Anna napsala?


Dobrý den, je mi 18 let, už od malinka trpím nadváhou, ve škole jsem se nikdy nevyhnula posměškům a šikaně. Vždy jsem byla terčem třídy, dříve jsem si říkala, že je to prostě dané, že někdo tím terčem být musí, ale teprve na druhém stupni základní školy mi došlo, že to tak být nemá a že s tím musím něco udělat. Trvalo mi dlouho, než jsem pro to něco opravdu začala dělat. Dnes chodím sice minimálně každý druhý den cvičit, zkouším si měnit jídelníčky, ale váha mi stále nejde dolů. Stále se držím na tom jednom bodě a nemohu se hnout. Měřím 178 cm a vážím 93 kilo. Opravdu moc ráda bych zhubla, chtěla bych mít mých vysněných 75 kilo. A doufám v to, že jednou tomu tak bude.

ancee16

a


Anna studuje střední školu, od září pak nastupuje na vysokou školu, kam už se dostala. Při její návštěvě v redakci jsme si spolu popovídaly a fotograf pořídil fotky. Hlavně si ale Anna povídala s výživovým poradcem, který ji zvážil a změřil. Pak se domluvili na dalším postupu a na tom, jak bude hubnutí probíhat. „Překvapilo mě, že první týden se nic nejí, jen koktejly. Asi budu mít hlad,“ řekla Anna, ale je odhodlaná všechno dodržet a zhubnout, aspoň deset kilogramů.

Uvidíme, jak to bude probíhat dál a kolik se nakonec Anně podaří zhubnout. Příští týden pro vás každopádně připravujeme další informace, především rozhovor o tom, proč se Anna rozhodla přihlásit do této akce.

lll

  • Více o akci najdete TADY
  • A vyhlášení finalistek je TADY

Vybrané čtenářky získaly odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole.

Ketodiet

Reklama