Gábi, vy se chcete stát Bimbo Barbie. Barbie panenku známe všichni, ale co znamená spojení Bimbo Barbie?
Bimbo Barbie je po vzhledové stránce umělejší verze živé Barbie. Nejvíce se blíží k panence Bratz. Má velké rty, velká ňadra, malý nosík, dlouhé vlasy, výrazné líčení, dlouhé řasy, ulítlé outfity a boty na vysokých podpatcích. Kromě toho jsou u Bimba jiné aspekty. Například to, že by povolání těchto žen mělo spadat do porno průmyslu, tanečnic u tyče, společnic atp. To však já nesplňuji ani splňovat nechci. Ztotožňuji se pouze s fyzickou stránkou Bimba a s tím být pro svého muže nejlepší a nejkrásnější.

Proč se chcete stát zrovna Bimbo Barbie?
Dozvěděla jsem se o nich před třemi lety a tyto umělé krásky na mě zkrátka zapůsobily. Vnímám je jako naprosté ideály krásy. O rok později jsem si začala realizovat svůj sen stát se dokonalou Bimbo Barbie.
On je tento váš sen hodně netradiční, tedy alespoň v našich končinách. Prozraďte, co vás k tomu vedlo?
Hledala jsem samu sebe. Chtěla jsem se odlišovat od stáda a Bimbo Barbie se jevila jako ideální kombinace s mým vzhledem. K Barbie mám však blízko už odmalička. Měla jsem doma spoustu panenek, k nim paláce, domečky, auta, karavan atp.

Co vaše rodina, souhlasila se snem?
Rodina mě plně podporuje. Je ráda, že jako většina mladých lidí nefetuji, nepiji, nezevluji někde s partou a místo toho si plním sen, který mě naplňuje a živí.

Stát se Bimbo Barbie asi nestojí úplně malé peníze, jak si na to vyděláváte?
Živí mě zpěv a můj vzhled. Vzhledem se dá živit, co se týče natáčení, focení, vystupování na akcích a propagací různých produktů.

Kolik změn jste už podstoupila a jaké plánujete do budoucna?
Ač mi to většina lidí nevěří, podstoupila jsem zatím jen pár menších úprav. Mám prodloužené vlasy, nehty, samoopalovací nástřik, piercingy, permanentní obočí, výrazný make-up, dlouhé řasy a nově vyplněné rty. První operace mě čeká za necelý měsíc. Půjde o zvětšení prsou. Dále mě čeká zmenšení nosu, zúžení pasu, zvětšení hýždí a úprava zubů. Má transformace bude trvat přibližně do roku 2025.

Jistě se shodneme, že vzbuzujete v lidech velké emoce. Jak reagují lidé ve vašem okolí?
Je to tak 50/50. Někteří lidé reagují obdivně. Chtějí se se mnou vyfotit, píší mi, že jsem pro ně vzorem a inspirací k tomu nebát se být jiní, kreslí mi obrázky a podporují mě. A ti další odsuzují, reagují pohrdavě a s výsměchem. Někteří dokonce píší, že zasloužím rozbít ústa a mnohem horší věci... Zkrátka reagují tak, jako bych zabila malé dítě. A to vše jen kvůli tomu, že si dovolím vypadat tak, jak sama chci.

Jak vnímáte negativní kritiku? Děláte si z toho něco?
Ne, že bych z některých nenávistných komentářů byla nadšená, ale zároveň mě to nijak zvlášť nemrzí. Od začátku jsem s kritikou a „hatery“ počítala, protože vím, že v Čechách a na Slovensku na takové výstřelky nejsou lidé zvyklí. Spíš by mě zajímalo, co z toho vlastně mají? Zda se potom cítí lépe nebo mají pocit, že alespoň někdy je někdo „poslouchá,“ nebo jestli je ta jejich nenávist k odlišným lidem natolik silná, že zkrátka musí alespoň takto virtuálně ubližovat?

Já mám to štěstí, že mám pevné nervy a že si z nich nic moc nedělám. Pak tu jsou lidé s citlivější povahou, kteří chtějí být také jen „jiní“, nikomu tím neubližují, žádná pravidla nepřekračují, zkrátka si jen dovolí existovat a vypadat jinak. Zrovna mohou např. procházet těžkým obdobím a ty komentáře jim mohou vážně ublížit. Několik takových si už sáhlo na život. Ale proč? Kvůli hlupákům, kteří sami v životě nic nedokázali, svůj život nenávidí, tak si alespoň potřebují ulevit a vylít si to na nějaké oběti, která jim osobně udělala jen to, že se má NEJSPÍŠ lépe než oni. Je to smutné.

Platí, že většina těchto urážek je hlavně od žen? Co muži?
Muži reagují z velké části pozitivně. Negativní komentáře jsou opravdu z 95 % od žen. Pánové se za mnou otáčí, lichotí mi, píší básničky, vyznání, většinou mi od nich chodí několik stovek zpráv za den. Mě ale reakce cizích mužů nijak nerozptylují. Já svého přítele mám a podotýkám, že nejde o žádného Kena!

Kde se vidíte třeba za 20 let?
Za dvacet let se vidím v LA, v krásné obrovské vile nebo na nějakém svém koncertu, focení nebo proceduře... Pokud vás však zajímá i vzdálenější budoucnost, tak samu sebe vidím jako takovou šílenou, růžovou babičku na podpatcích. Něco mezi DJ Baddie Winkle a zpěvačkou Cher.

Teď se možná pletu, ale myslím si, že před světem máte nějakou roli, tvář, ale jaká jste opravdu uvnitř? Určitě jste jiná, než si lidé myslí?
Určitě nejsem taková, za jakou mě lidé většinou považují. Setkala jsem se se spoustou lidí, kteří mi řekli nebo napsali následující: „Gábi, než jsem tě osobně poznal, myslel jsem, že jsi jen namyšlená, rozmazlená, hloupá fiflena, která neumí nic jiného než fotit selfíčka a myslet na to, jak je krásná. Ty jsi však dokázala pravý opak a změnila jsi můj pohled na ženy, jako jsi ty. Díky tobě jsem ztratil všechny předsudky. Jsi milá, vstřícná, obětavá, vtipná, upřímná, skromná a k tomu velmi inteligentní žena s krásným hlasem.“

Já myslím, že by lidé neměli ostatní odsuzovat, ale raději si počkat na osobní setkání a na to, jaký je dotyčný člověk uvnitř, bez ohledu na to, jak vypadá a působí na první pohled. Když zhodnotím samu sebe, tak je Bimbo Barbie má celoživotní role, ale ve skutečnosti jsem normální holka s otevřeným srdcem každému, kdo si to zaslouží.

Bimbo Barbie je ve světě známý fenomén. Právě z toho důvodu v jiných zemích neuslyšíte tolik urážek jako u nás. Bimbo Barbie si jdou většinou pouze za svým snem, který je nějakým způsobem naplňuje. Trend oživlých panenek se pomalu, ale jistě objevuje i u nás a není od věci si na něj začít zvykat a mírnit kritiku vůči těmto osobám, které nikomu neubližují.

Reklama