reg1.jpg
5a9eb44d8c000obrazek.pngPraktická novinka letošního jara spojuje tyčový a oddělitelný ruční vysavač včetně několika nástavců, s nimiž se dostanete i na těžko dostupná místa. Navíc je tak skladný, že ho můžete pohodlně umístit tam, kde bude vždy po ruce, abyste místo obvyklého vytahování velkého luxu mohli v klidu relaxovat.
Nový Regulus PowerVac 2v1 od Leifheitu je dostupný ve vybraných prodejnách a na e-shopech za doporučenou spotřebitelskou cenu od 4 490 Kč.
 
Praktickou novinku od Leifheitu uvítají zejména ty domácnosti, kde chtějí mít rychle a dobře uklizeno, aby se mohly věnovat svým koníčkům. Vysavač Regulus PowerVac 2v1 ocení ale i 5a9eae4a5706cobrazek.pngrodiny, které kvůli rozmístění nábytku bojují s délkou kabelů a dostupnými zásuvkami. Nový pomocník totiž funguje na baterii, která vydrží 40 minut, takže bez problému můžete projít celým bytem a nechat rotující čisticí kartáče s různými štětinami, aby odvedly svoji práci a zbavily váš domov prachu a nečistot. Vybírat lze také ze dvou sacích režimů. Funkce ECO umožňuje vysávat na běžný výkon, to vše navíc ekologicky a ekonomicky. Přepnutím na TURBO se aktivuje vyšší výkon, který si poradí s většími nečistotami a je vhodný především na koberce. Po cestě se díky spojení tyčového a ručního vysavače a několika nástavců dostanete úplně všude, a ještě si na hůře viditelné plochy posvítíte LED diodovými světly umístěnými na přední části hlavice.

Svoji praktičnost umocňuje novinka také cyklonovým filtrem, díky němuž nebudete potřebovat náhradní sáčky. Na konci stačí smetí vysypat do koše, filtr jednoduše omýt vodou a vysavač pohodlně složit tam, kde je potřeba a radovat se ze získaného volného času.
reg2.jpg

Reklama