Co se milování týče, patří Češi k evropskému průměru. V posledním průzkumu společnosti Sleep Centrum navíc přiznali, že se v experimentování moc nevyžívají a nejčastěji s partnerem skončí v posteli. Kromě toho z výsledků průzkumu vyplynulo, že postel často využívají také jako místo ke sledování filmů či vyřizování elektronické korespondence.

sex

Ačkoli se jako populární místa pro milování s partnerem ukázaly také pohovka, stůl či automobil, více než polovina Čechů (52 %) si milostné hrátky nejčastěji nechává do ložnice. Co se představ týče, umí náš národ popustit uzdu fantazii. Celých 26 % respondentů uvedlo, že by je lákal sex na schodech, pětina dotázaných by zvolila jako netradiční místo pro zpestření milostného života sprchu a 12 % přiznalo touhu pomilovat se na pračce.

Stejně otevřeně jako k lechtivým hrátkám se dotazovaní přiznali i k dalším věcem, které v posteli provozují. Práci si nejen domů, ale rovnou do ložnice nosí až 84 % z nich a 34 % tak dokonce činí pravidelně.

84 % dotázaných rovněž vyřizuje v posteli SMS zprávy a e-maily prostřednictvím chytrých telefonů. Televizi nebo filmy na tabletu či notebooku v posteli sleduje více či méně pravidelně 83 % respondentů. Celých 60 % respondentů průzkumu dále uvedlo, že trpí nespavostí nebo poruchami spánku.

Zdroj: www.sleepcentrum.cz

 

Reklama