Již za osm dnů (14. 6.) řekne modelka a Miss ČR 2002 Kateřina Průšová po dvouleté známosti své ANO podnikateli Vladimíru Konvalinovi. "Nebude to žádné manželství na zkoušku, to už máme za sebou," odpověděla Korzu Kateřina na otázku, zda časem nerozšíří zástupy rozvedených celebrit.

Svatba se nakonec uskuteční na zámku Mcely (Nymbursko), i když původně oba chtěli tento výjimečný den strávit na zámku Jemniště. Nakonec ale podle médií rezignovali na přemrštěné požadavky majitelky objektu, který byl v restitucích navrácen rodu Šternberků. I to byl jeden z důvodů, proč organizaci svatby, které se má zúčastnit sedmdesát hostů, Průšová zadala specializované svatební agentuře.


"Prozradím jen to, že svatební šaty budou mít barvu šampaňského, a jak velí pověry, budu mít na sobě něco nového, něco půjčeného a něco modrého. Nové budu mít prádlo, šperky budou půjčené od kamarádky a modré budu mít podvazky," svěřila nám již před týdnem, jak se na svatební den oblékne.
Za svědkyni Průšové půjde její kamarád, vizážista Sasha Issar. O svatební cestě zatím snoubenci nejsou rozhodnuti. Nejvíce se ale oba uvažují o Jižní Americe či Indonésii.

 

Reklama