Blonďaté krásky Kateřina Průšová (Miss ČR 2002) a přítelkyně fotbalisty Radoslava Kováče Klára Medková (Vicemiss ČR 2003) si potrpí na kvalitní kosmetiku a perfektní účesy. Mají svůj oblíbený kadeřnický salon, a tak nemohly chybět ani na párty, která se konala na počest narozenin majitelky. Kateřina, která má před sebou už jen pár dnů svobody, prozradila, že na svatbu ji bude česat kamarádka.

„Je to také profesionální kadeřnice, strašně se na to těší. Slíbila jsem jí už hodně dávno, že pokud se někdy budu vdávat, tak mi pomůže s účesem a s líčením,“ říká budoucí nevěsta. „O účesu a šatech vám ale nic neprozradím, to je překvapení pro ženicha,“ dodala Průšová.
Přiznala i to, že na svatbu rozhodně nebude mít uměle prodloužené vlasy.

„Vlasy mi dorostly a jsou poměrně kvalitní. Kdysi jsem si je nechávala prodlužovat, ale takhle je to lepší. Přece jen to nevyžaduje tolik údržby,“ konstatovala Katka.
Stejný názor zastává i Klára Medková. „Úplně nejlepší by bylo, kdyby vlasy prostě rostly rychleji,“ posteskla si.

V jakém účesu se objeví na svatbě své přítelkyně Kateřiny Průšové, ještě neví. Faktem je, že obě dívky bedlivě sledují módní trendy. Hitem ve společenských účesech je teď podle nich vyčesaný drdol doplněný příčeskem. Vysokým štíhlým kráskám dodává na vznešenosti a zdůrazňuje mimořádnost situace, kterou svatba bezesporu je.

Zdroj: Korzo

Reklama