Hádejte, která pravidelná čtenářka má na ruce zásnubní prstýnek teprve necelý týden. Je to buď OlgaMarie, Vodfon, ToraToraTora nebo PBD.

Další čtenářka je zasnoubená teprve čtvrtým dnem...


Dobrý den,

dnešní téma je pro mě velmi aktuální. Zásnubní prstýnek mám na ruce od pondělka. A jaké to bylo? Nádherné,úžasné a superlativů bych tady mohla napsat daleko víc… Stoupl si přede mě a řekl takové vyznání,že se mi podlamovala kolena a tep vylítl do závratných výšin-nebudu a nechci opakovat jeho slova,protože to tahle chvíle je jen a jen naše ale řeknu Vám,že jsem nevěřila,že by jsem tohle mohla slyšet někdy já od tak úžasného chlapa…Pak si klekl a zeptal se..Řekla jsem ANO,navlékl mi prstýnek a pak jsem přestala přes slzy vidět…Když jsem se trochu vzpamatovala tak sem na partnerovi viděla úlevu..Napadlo mě,že se možná bál odpovědi,ale všechno bylo jinak..Nebál se toho,že neřeknu ano,bál se toho,že mi nebude sedět prstýnek.Prstýnek je nádherný a sedí mi dobře.Jsem ta nešťastnější ženská pod sluncem:)

Za chvilku zazvonil telefon,volal taťka,teda spíš taťka s mamkou a gratulovali nám k zasnoubení..Dostalo se jim ode mě zmateného koktání a nakonec jsem se dozvěděla,že Pavel naše žádal o svolení k zasnoubení.Sice nezazvonil u dveří s kyticí pro mamku a žádostí o svolení(naši nebydlí zrovna za rohem) –ale díky moderní technice dostal svolení a požehnání na dálku..Než jsem dokončila hovor tak se ve dveřích objevil Pavel(vůbec sem si nevšimla že během telefonovaní odešel ven) s kyticí a pozváním na večeři.Venku na nás čekala auto,které nás dovezlo do restaurace.Chvilku po té,co jsem zasedli ke stolu se objevil číšník s lahví bublinek a gratuloval nám k zasnoubení..Bouchl „šáňo“,nalil nám,zapálil svíčku.Po chvilce donesl večeři,pak dezert a kávu..A na nás venku zase čekalo auto,dovezlo nás domů a tím den ještě zdaleka nekončil,ale víc psát už nebudu..

A aby toho štěstí a emocí nebylo náhodou málo-tak jsem se včera 13.3.13 stala tetou. Sestra to neměla moc lehké,takže včera a předvčerejškem jsem se o ně moc bála…Ale vše dopadlo dobře-sestra porodila nádhernou holčičku Emu a obě jsou zdravé a úžasné:)

Krásný den přeje  nejšťastnější snoubenka a hrdá teta,
PBD

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14.3.2013: Jak vás požádal o ruku?

knihaSvé příběhy k tématu mi zasílejte na redakční e-mailovou adresu (viz níže). Rozepiště se! Zavzpomínejte! Zajímá mě, jak moc byl ten váš chlap romantický, vtipný, pragmatický... a nebo zda se mu to moc nepovedlo, ale přesto jste ho vzala na milost. Zajímalo by mě i, zda jste nějakou žádost o ruku odmítla?

Jsem moc zvědavý. A nezapomeňte (vy nesezdané) doporučit čtení příspěvků svým partnerům, třeba je to k něčemu inspiruje.

Příspěvky posílejte nejpozději 14.3.2013 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním vášní nabytou knihou Mystický sex od A do Z (nakladatelství Metafora).

Reklama