Dobré dopoledne,
 
můj manžel jezdí každý den 100 km do práce - myšleno tam a zpátky, žádná nenormálnost v dnešní době. Jezdí naším autíčkem - taky nic neobvyklého. Prostě nuda.
 
Že na cestě potká spoustu bouraček, neohrožených až nehorázných řidičů, to zná každý z vás, kdo jezdí tímto prostředkem. Ale dá se zažít i docela jiné dobrodružství než honičky s policií a ježdění v protisměru.
 
Onehdy přijel manžel domů a říká, otevři si auto. Otvírám a na sedadle sedí černá kočka. Divím se, co tam dělá, že se asi zbláznil. Pořídit k našemu psovi ještě kočku. Ta černá koule ale začala prskat, jako by ho bránila a začala vrnět, když si tam sednul. No, zírala jsem a skoro si ťukala na čelo.
 
Pak z něj vypadlo, kde ji vzal. Večer za tmy nakládal do auta balíky na poštu, které chtěl z práce odeslat, pak zajel normálně do garáže a auto vyndal brzo ráno, když jel za výdělkem. Nic podezřelého neviděl, najednou na dálnici na něj skočila za jízdy kočka. Prostě se v autě vzbudila a skočila mu na krk. No, mně se to stát, tak asi končím v pangejtu a kočka je odejita ven.
 
Ale můj manža, milovník zvířátek, toto kotě odvezl do práce, dal mu najíst, vyvenčil ho, drbal ho a večer mi ho s velkou slávou přivezl. Pochválenej nebyl a u naší garáže jsme ho poslali zpátky do světa.
 
Od této chvíle raději kontroluji, co mám v autě, jestli tam náhodou zase nechrápe třeba sousedovic pes nebo myší rodina.
 
Zoulinka
 
P.S.: to moje teta jela na nějakou schůzku a přejela zajíce. Taky velká milovnice zvířat, tak ho popadla a odvezla na veterinu. Nejen že přišla na pracovní schůzku pozdě, ale na účet za veterináře celý týden vydělávala :o))

Zoulinko, děkujeme za příspěvek. Rozesmál mě. Přiznám se, že bych, stejně jako Vy, nejspíš skončila s autem v příkopě, a i když mám zvířátka ráda, hnala bych kočičku okamžitě pryč z auta :-).
 
Dnes se bavíme na téma Cesty do práce. Možná i Vám se stalo v souvislosti s tím něco, o čem chcete vyprávět. Tak neváhejte a napište:
 
 
Nejzajímavější příspěvky odměníme!  
Reklama